x-kom hosting

Wybor telefonu

MityK
utworzono
utworzono

Witam!

Koledze konczy sie umowa na telefon... No i jak to bywa przy konczacej sie umowie musi wybrac telefon. Ma do wyboru:

- Se w910i

- Nokia 6500 Slide

- Samsung Soul

- LG ku990i Viewity

kozman
komentarz
komentarz

Ja bym wybierał pomiędzy w910 i 6500

Reszta to samsungi i lg które nie są najlepsze, co widać po używanych telefonach na allegro.

Szybko tracą na wartości, z reguły są gorszej jakości.

Viewty podobno jest strasznie wolny, ale ma za to całkiem niezły aparacik.

Soul, nie wiem który to ciężko cokolwiek powiedzieć.

w910 przeważa nad wszystkimi jakością dzwięku, za to ma trochę słabszy aparat w stosunku do konkurencji.

Ale za to dochodzą bajery typu flash menu, sensor położenia telefonu.

Gość
komentarz
komentarz

Ja bym brał NAPEWNO W910i ;) Sam miałem go kupić ale w końcu sobie dozbierałem do W960i, za to laska w klasie go ma i Ci powiem że przez chwile sie zastanawiałem czy dobrze zrobiłem dokładając te pare stów :P (no ale jednak WiFi robi "sfoje" :hyhy: )

Wydaje mi sie że najlepszy z całej paczki - duży wyświetlacz, dobry dźwięk, nie najgoszy aparat (napewno nie gorszy od NokLi :P ) no i możesz wyrywać dupy na slider :lol3:

Weacky
komentarz
komentarz

Ja również brałbym W910i. Świetny telefon, z resztą sam spójrz tylko na opinie użytkowników tego telefonu na jego temat.

n31T
komentarz
komentarz

Czego oczekujesz od telefonu ?

MityK
komentarz
komentarz

raczej muzyka... ale nie tak ze ave muzyczny telefon...

almarjur
komentarz
komentarz

No to moim zdaniem bierz w910 Aparat nawet dobry i muzyka na pewno super

Thief27
komentarz
komentarz

Miałem dosłownie identyczny wybór w telefonach.

Wybrałem ku990 i zaraz powiem ci dlaczego.

Nokia 6500 Slide-na początku była moim faworytem jednak kiedy zobaczyłem opinie dotyczące tego telefonu zmieniłem zdanie.Według użytkowników telefon jest wadliwy.

w910i-Na ten telefon byłem przekonany niemal w 100 procentach jednak go nie wziąłem ponieważ przesiadając się z w880i nie poczuł bym dużej zmiany posiadałem również kilka telefonów tej firmy i dlatego chciałem coś innego.Ten telefon jest napewno teraz fajnym fona posiada dużo fajnych bajerków ale przecież wkońcu ci się one znudzą a np.dobry aparat zawsze się przyda.

Samsung Soul-Jego również już miałem brać:ładnie się prezentuję,aparat 5 megapixeli,dobry głośnik.I pewnie bym przy nim został ale jest 1 ale na niego będziesz miał 0 gier 0 aplikacji chyba że chcesz płacić 10zł za 1 grę dodatkowo 0 motywów możesz mieć problem również z mp3 mój kumpel miał Samsunga i niektóre mp3 nie chciały mi się zgrać. LG Ku990-Cieszę się że go wziąłem bo mam ; super aparat,Super dotykowy ekran mase gier i aplikacji java.Telefon może nie jest demonem szybkości ale da się go spokojnie użytkować.Jeżli nie wierzysz mi na słowo przeczytaj różne recenzje na temat tego fona.Tu redaktor stwierdził że jest on lepszy od Iphone http://www.t-k.pl/p/artykul?i26=5417

MityK
komentarz
komentarz
że jest on lepszy od Iphone

od ShitPhona wszystko jest lepsze... nie no... aparaty, glosniki, wyswietlacze, baterie jak sie sprawuja?

jarek1994-1994
komentarz
komentarz

Bierz w910i. Można wgrać lepsze stery od aparatu i już masz lepszy aparacik. Dostaniesz do niego bdb słuchawki (ja mam takie bassik boski). Ma bajery takie jak flash menu shake it walkman megabass.

Thief27
komentarz
komentarz

Jeżli chodzi o KU990

aparat-masa opcji prawie jak w cyfrówce.Zdjęcia robi ładne po poprawnym ustawieniu z tyłu telefony wygląda jak rasowa cyfrówka.Do tego filmiki 120 klatek na sekunde.

głośnik-dobra jakość porównywalne z tymi w w910i ale jakość jest lepsza.W słuchawkach nie grają za głośno ale za to krystalicznie czysto najwyżej możesz sobie dokupić słuchawki ja tak zrobiłem i dają nieźle.

wyświetlacz-ładny 3 calowy potrafi pokazać głębie kolorów.

bateria-normalna bateria w telefonie przy ostrym użytkowaniu 2 dni normalnie coś koło 4-5.

To tyle telefon bardzo fajny duży wyświetlacz i super aparat.To jego główne cechy.

Pozdr radze ci go wziąść

maniak-lampy błyskowej chyba sobie nie wgra..............

jarek1994-1994
komentarz
komentarz
maniak-lampy błyskowej chyba sobie nie wgra..............

Ja mam przy moim k550i@w610i lampę i powiem że chwyt marketingowy. W nocy lampa odbija się a w dzień nie potzrebna.

kozman
komentarz
komentarz

Akurat ta w k550 nie jest szczytem możliwości.

Taka jak w k800i już robi niezłe oświetlonko w nocy.

Mag Magik
komentarz
komentarz

w910i to mu nie wciskajcie. Mam 2 takie telefony na co dzień i jest to dość mulisty telefon. Zdjęcia bez AF też nie powalają, jedyne co tam fajnego to przejrzysty wyświetlacz, sam wygląd i HSDPA. Czujnik ruchu to nawet fajna sprawa, ale też wolno się przełącza z pionu do poziomu itp, a że muzyczkę można zmienić potrząśnięciem ..wielkie mi cuda. Myślałem, że dźwięk będzie chociaż na wysokim poziomie, ale jest tak tylko na dodawanych HPM'ach70, sam głośnik jest dość cichy (w każdym razie spodziewałem się czegoś lepszego). Oczywiście ma trochę (zbędnych?) bajerów coby można poszpanować <lol>

Co do Ku990 tutaj oczywiście ma najlepszy aparat, a nagrania video naprawdę są świetne.

Do tego filmiki 120 klatek na sekunde.

Ale w rozdzielczości QVGA.

n31T
komentarz
komentarz

Na dodatek w910i szybko łapie luzy na sliderze, co niektórych może drażnić.

Thief27
komentarz
komentarz

Według mnie wogóle SE się cofneło ostatni np c702 to czysty k800i z gps i obudową nową.............

Wieszak
komentarz
komentarz
Witam!

Koledze konczy sie umowa na telefon... No i jak to bywa przy konczacej sie umowie musi wybrac telefon. Ma do wyboru:

- Se w910i

- Nokia 6500 Slide

- Samsung Soul

- LG ku990i Viewity

Mialem wszystkei te telefony oprocz samsunga.

Obecnie posiadam nokie 6500 slide (uzywam an codzien). Jest w miare ladna i porzadna.

Jak chcesz sie bawic telefonem i sie nim lansowac to raczej lg ku990i... chociaz nie rozumiem takich ludzi :P

Co do SE to mialem ich niegdys bardzo duzo i kazdy to praktycznie to samo... jak dla mnie porazka, nie zamierzam juz kupowaz zanego telefonu tej firmy.

Jesli masz kase, to pomyslalbym nad nokia n95 (wersja black - ladna ;)) lub n96.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.