x-kom hosting

Problem z Asus AH3450

Rzadki17
utworzono
utworzono

Witam, mam problem z Kartą grafiki Asus AH3450. Mój już dość wiekowy PC: Celeron 2,4 na Gygabyte Ga-8ipe1000, 512 RAM zasilacz Tracer 360W , monitor IIyama prolite 22" bez dvi. Dotychczas korzystałem z karty ati9250 bez większych problemów jednak miała problemy z rozdzielczością 1680x 1050 dlatego wymieniłem na nowego AH3450. Po pełnym formacie oraz zainstalowaniu sterowników wersja 8,52 z dodatkami lub bez nich obraz jest nieostry a kolory mają dziwne odcienie nawet po zainstalowaniu sterowników do tego monitora. Może wie ktoś jak ten problem rozwiązać?

Monitor ustawiony na 1680x1050 i 60Hz przez D-Sub.

A43vil
komentarz
komentarz

Próbowałeś grafikę podpinać u kogoś innego ?

Na twoim miejscu dla spokoju bym jeszcze zasilacz wymienił.

Rzadki17
komentarz
komentarz
Próbowałeś grafikę podpinać u kogoś innego ?

Na twoim miejscu dla spokoju bym jeszcze zasilacz wymienił.

Chyba masz rajcie, nie sprawdzałem karty u kogo innego ale sprawdziłem wartości napięć przez SpeedFan i wszystkie są za niskie.

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Sterowniki 8.52? Chyba 8.12, co?

Wina zasilacza to wcale nie musi być, ale i tak wymień, bo Tracery są bardzo awaryjne. Kup minimum Fortrona (serii np. GLN, HLN, MDN, PNF).

EDIT:

Spróbuj także podłączyć monitor przez złącze DVI na karcie, podłączając do niej przejściówkę DVI->D-Sub (powinieneś taką dostać wraz z kartą).

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.