x-kom hosting

8800gts SLI ? vs. karta do 400-450 zł ?

KrisKielce
utworzono
utworzono

Jak juz pisałem w innym temacie mam Evge 8800gts 320/320 "overclocked edition" czyli 576mhz/1700mhz, planuje dokupic jeszcze jedną i mieć SLI, jak ktos napisał da mi to wydajność wiekszą o ok 30-50%. Czy jesli sprzedam obecną karte i kupie nową za ok. 400zł to bedzie bardziej wydajna niz SLI ?

Sprzęt to :

E4300 1.8ghz@3ghz

2x2gb Geil pc6400 cas5

Be quiet 450W

Gigabyte GA-965P-DS3p rev.3.3

Co polecacie? ew. moge sprzedać z miejsca Evge po oporowej cenie :)

kozman
komentarz
komentarz

Sprzedaj ta 8800gts i kup jedną 4850 , 9800gtx+ lub 4870 jeżeli starczy kasy.

Ta 8800gts to już staroć i nie warto inwestować w drugą taką kartę.

Do tego jest stosunkowo wolna.

KrisKielce
komentarz
komentarz

Własnie zauwazyłem ze jest dosc powolna : 4419 3DMarks03 points, no coz... czas sie rozstac z Evga, w takim razie czekam na propozycje, dodam ze interesuje mnie tylko nvidia... najlepiej markowa...

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Może TwinTech GF 9800 GTX+ XXT OC Edition? (chyba jakoś tak się nazywał :D)

kozman
komentarz
komentarz

TwinTech 9800GTX+ XT

Jak dostaniesz w rozsądnej cenie, to warto go wziąć :P

(wyprzedzony :P )

olszak
komentarz
komentarz
4419 3DMarks03 points

pfff, taki wynik jest nie możliwy, pewnie chodzi Ci o 3Dmark06.

toster, czy mi się wydaje czy chodzi Ci o wersje nie XXT tylko o XT

sprzedaj tą co masz i kup taką jak podał toster bądź kup niereferenta 4850

p.s trzeba będzie mocniej proca podkręcić

FrogsterPL
komentarz
komentarz
czy mi się wydaje czy chodzi Ci o wersje nie XXT tylko o XT

Racja, pomyliło mi się. Chodzi mi o XT z chłodzeniem z dwoma wiatrakami ;)

EDIT:

Popatrzyłem na ceny i się przeraziłem, strasznie wysokie :/ Chyba trzeba będzie poprzestać na 9800 GT... No chyba, że używane karty wchodzą w grę.

KrisKielce
komentarz
komentarz
(KrisKielce @ wto, 16 gru 2008 - 11:54)

4419 3DMarks03 points

pfff, taki wynik jest nie możliwy, pewnie chodzi Ci o 3Dmark06.

Nie, to wynik 3dmark 03 :) co do 9800gtx xt to faktycznie cena 600-700 to troszeczke za duzo na moj budzet, dodam ze nowa karta napewno spotka sie z oc z mojej strony, tak wiec dobrze zakupic cos co nie bedzie sie opierac :) Zapomniałem dodać ze kupuje monitor 24" wiec na porzadku dziennym bedzie 1920x1200 wiec... Gotów jestem ew skusic sie do karty za 500zł :)

btw. Nikt nie chce Evgi 8800gts ? ew 2x1gb OCZ Special Ops cas5 (ot taki maly bazarek) :)

Krystian_
komentarz
komentarz

4419pkt niemożliwe ;d tyle to robi 7300le :D

KrisKielce
komentarz
komentarz

Racja teraz wyszlo 34k punktów, ale słowo daje ze pierwsze dwa wyniki to bylo wlasnie 4k :) To zadnych konkretnych linków ?

Gość
komentarz
komentarz
Nie, to wynik 3dmark 03 smile.gif

...w 06 mialem tyle punktow na 8600GT 512DDR2 nie mozliwy jest taki wynik przy tym sprzecie w 3dmark'u03...

sprzedam obecną karte i kupie nową za ok. 400zł to bedzie bardziej wydajna niz SLI ?

hmmm 400zl + 200zl ze sprzedanej karty (za 200zl ja szybko sprzedaz) i kupuj GTX+ (adekwatnego do pieniedzy ktore posiadasz, nawet referent bedzie bardzo dobry)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.