x-kom hosting

Ciekawa sprawa z Winampem...

Chris
utworzono
utworzono

A więc... Zauważyłem ostatnio ciekawa rzecz w przeglądarce Winampa. Podczas oglądania niektórych filmów w przeglądarce Winampa filmy zachowują się jakby były odtwarzane klatka po klatce. Do czasu.... (i tu jest zagwozdka!) ...do czasu gdy nie poruszę myszką!!! :blink: Gdy nią ruszam film odtwarza się płynnie. Widział już ktoś takie cuda???

Pozdrawiam i (przy okazji) życzę spokojnych świąt :)

siasin
komentarz
komentarz

a może masz włączony jakiś "pamięciożerny" wygaszacz i w momencie gdy wygaszacz się włącza film łapie zawieszkę ??

Chris
komentarz
komentarz

Eeeee... nieeee.... Przeinstalowałem wszystkie odtwarzacze (flashplayer itp.), Winampa... i nic, dalej to samo... Prawde mówiąc nie za bardzo mi to przeszkadza ale ciekawość nie daje mi spokoju :)))

siasin
komentarz
komentarz

a sterowniki od karty graficznej ?? może tu jest pies pogrzebany.

Chris
komentarz
komentarz

Z aktualizacjami jestem na bieżąco...

siasin
komentarz
komentarz

możliwe też że masz włączone jakieś procesy podczas bezczynności i to zamula

brylant123
komentarz
komentarz

Wrzuć jakiegoś dobrego CodekPaka, i na wszelki wypadek przeskanuj kompa na obecność złośliwych programów robaków, dialerów

Chris
komentarz
komentarz

Te dwie rzeczy i wiele innych zrobiłem na samym początku ale pomysły się wyczerpały :wsciekly:

dar55
komentarz
komentarz

otwórz menadzera zadań i obserwuj co pożera ram i cpu w czasie bezruchu myszką i ruchu

wystarczy tylko ruch myszką czy trzeba cały czas?

Chris
komentarz
komentarz

Cały czas. Gdy tylko przestanę znów idzie tak jakby po klatce...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.