x-kom hosting

Windows problem.

NIKE(PL)
utworzono
utworzono

Sorry że tutaj ale innego sensownego miejsca nie znalazlem ... No to tak gdy próbuje wlonczyć jakąś gre to pokazuje mi taki komunikat w okienku : "Nie znaleziono porządkowej 11 w bibliotece dołączonej dynamicznie DSOUND.dll " Warto dodac że mam dwa windowsy XP i 2000 i wlaśnie na 2000 mam ten problem. Niektóre gry sie wlanczają po kliknięciu "OK" ale zazwyczaj zamika sie okno i tyle! PLZ HELP! Prosze bardzo... Jesteście jedyną nadzieją. :placz: Chcialbym tylko zaznaczyc że piractwo to nie jest bo tak sie dzieje na grze AA - full legalnej!!

marek25aa2
komentarz
komentarz

Prawdopodobnie jest to zwiazane z Directem.Sprubuj zainstalowac DirectaX 9.0c. Powinno pomoc.

--------------------------------------------------------------------

jesli pomogłem kliknij pomógł :)

stomasz
komentarz
komentarz

Wiele osób mi pomogło na tym forum, ale jak ktos na każdym kroku przypomina mi, żebym wcisnął 'pomógł' to nigdy tego nie robie - z czystej przekory i podejrzewam, że wiele osób robi podobnie. Sorry, ale czy jak z kimś rozmawiacie i mu coś pomożecie to mówicie wtedy: 'pochwal mnie'??

Sorry za OT.

Wracając do tematu, zgadzam się że nowy Direct powinien pomóc.

  • 4 tygodnie później...
bakus1989
komentarz
komentarz

Directx Powinien pomoc ale chce przypomniec ze jest duzo gier ktore poprostu nie odpalają na Win 2000 :D

Popek
komentarz
komentarz

bakus1989 czasy się zmieniają ... niedługo nic na Viste nie będzie wchodziło... :)

NIKE (PL) jak poszło ?

tazman
komentarz
komentarz

Jak nie pomoże Direct X 9.0c to spróbuj zainstalować od nowa stery od grafiki i karty dźwiękowej

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.