x-kom hosting

problem z podłaczeniem karty

eminem16kr
utworzono
utworzono

czesc kupiłm własnie radeona x1650 i mam pewien problem z jej podłączeniem.Podłaczyłem ja wiatrak sie kreci komp sie włacza tylko nie chce sie właczyc monitor a jak ja odepnę to wszystko działa Posiadam chwilowa fortrona 300w. Co moze byc nie tak? Prosze o szybka pomoc

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Podłączyłeś do karty kabel dodatkowego zasilania?

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Jaki masz monitor? Próbowałeś go podłączać przez oba złącza karty?

eminem16kr
komentarz
komentarz

nie tylko przez te z ząbkami Mój monitor to daewoo 15 ale z nim jest wszystko ok

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Spróbuj podłączyć kartę przez to białe wyjście (i przez przejściówkę - do karty przykręcasz przejściówkę, i do przejściówki podłączasz kabel z monitora).

http://www.lowerpricestore.com/ngbh/WorldOfCable/VGADVI.jpg - wygląda to tak. Jeśli nie masz, to nie kupuj - co najwyżej pożycz (nazywa się to przejściówką DVI->D-Sub), jeśli masz możliwość. Podejrzewam, że problem jest w czymś innym, chcę tylko wyeliminować parę możliwości.

eminem16kr
komentarz
komentarz

Byłem u kumpla podłaczylismny i wszystko jest ok.Ale jak wróciłem do domu ipodłaczylem kompa to znowu to samo mysle ze to wina monitora bo byłem u niego z całym kompem.

FrogsterPL
komentarz
komentarz

No to wygląda na to, że monitor do wymiany.

eminem16kr
komentarz
komentarz

Ale po wyjęciu karty monitor chodzi bez zarzutów.Nie mam pojecia co moze byc nie tak.Moze monitor zasłaby? (Daewoo 12 lat)

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Możliwe, że karta wysyła "zbyt dobry" obraz (np. o zbyt wysokiej częstotliwości, której monitor nie obsługuje).

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.