x-kom hosting

GeForce PCI-E 9600GT TwinTech XT CoolerMaster TB 512MB czy GeForce PCI-E 9800GT Zotac ZT-98GES3P-FCP AMP! 512MB ? Pomocy!

cicutman1991
utworzono
utworzono

Witam!

Chciałbym zmienić moją kartę graficzną na nową. Obecnie posiadam GIGABYTE GF 8600 GT 512 na 128. Ale ten sprzęcik powoli przestaje dawać radę ;)

Mam 2 karty do wyboru:

-GeForce PCI-E 9600GT TwinTech XT CoolerMaster TB 512 MB TV-out / 2xDVI BOX (256-bit)

albo:

-GeForce PCI-E 9800GT Zotac ZT-98GES3P-FCP AMP! 512 MB TV-out / 2xDVI BOX (256-bit)

Wiem, że ZOTAC to lepszy układ ale do TwinTech'a przekonuje mnie cena i markowe chłodzenie poza tym wydaje mi się, że różnica wydajności pomiędzy tymi dwoma układami nie jest zbyt wielka, ale jeżeli się mylę to proszę napiszcie.

Mój procek AMD X2 6000+ BOX

Zasiłka Tracer 450W wiem, że lipna ale powinna dać radę.

Proszę doradzić mi co do tych dwóch kart ewentualnie zaproponować coś innego :)

Z góry dziękuje i czekam na odp. Pozdr.

falcon1984
komentarz
komentarz

Zdecydowanie lepsza jest 9800GT i warto do niej dołożyć (około 15% wydajniejszy)

Zasilacz do wymiany bo Tracer nie pociągnie bezpiecznie tych kart

cicutman1991
komentarz
komentarz

Ehhh... właśnie tego się obawiałem :confused: Jaki spokojnie dałby rade ?

Duban
komentarz
komentarz

Chieftec 400W

Modecom MC-400W /tu uważaj aby był to MC, a nie Feel !

Fortron 400W

To takie minimum (z malutkim zapasem np. na OC ;)

cicutman1991
komentarz
komentarz

Wielkie dzięki Panowie... p0zdr.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.