x-kom hosting

Problem z zapchanym dyskiem i danymi.

Wiin768
utworzono
utworzono

Witam mój problem wyglada w ten sposób:

Mam dysk o pojemności 14 GB Dysk ma tylko jedną partycje C.

Zawsze kiedy pojawiały się problemy z Windowsem zamiast robić fromatowanie dysku jak to robi wiekszość zdesperowanych, ja poprostu wsadzałem płytke z Windowsem i uruchamiałem wciskając bodajże R program naprawiający i zawsze system wracał nawet ikonki były w tych samych miejscach na pulpicie. Unikałem w ten sposób formatowania dysku przez jakieś 3 lata.

I pojawił się taki problem: Windows nie chce sie otwierać Wkładam płytę windows Proboje naprawić. Okazuje sie ze mam za mało miejsca na dysku żeby zainstalować te pliki naprawiające system.

I teraz tak: Nieda sie(bo nie chce tracic plikow) sformatowac dysku.

Nieda się naprawić systemu

Próbowałem z kolegą robić w taki sposób ze w konsoli formatowania chcielismy usunąć jakiś poszczegulny duzy plik zeby potem dało się zainstalować wiadomo ten pakiet naprawczy.

Padło na C:\Windows\

Jednakze komendy były nie skuteczne i nic się nie działo sprobowalismy inny plik i też lipa.

Postanowiliśmy podłączyć 2 dyski mój niedziałający i jego sprawny jako MASTER. Było to zrobione uwazam prawidłowo. Nie chciało sie nic włączyć, przejść do systemu.

Nie wiem jak sie pozbyć tego pliku ewentualnie zgrać dane z tamtego dysku 14 GB na swój dysk 80 GB ktorego dopiero co kupiłem.

Na dysku są ważne dane na ktorych szukanie poświecałem nawet 9 miesiecy. Niechce żeeby przepadły bo są jak złoto w sejfie. Jest ale nie mozesz się do niego dobrać. Niestać mnie również na profesjonalne laboratorium które szczyści na 250 zł :-/ Problem wydaje się nie być trudny do rozwiązania dlatego myśle że sobie poradze tylko nawet nie wiem jak i czym i co jeszcze moge zrobić?

Moze ktos ma jakieś porady?

Superyaa
komentarz
komentarz

Tak to jest kiedy pada partycja systemowa... format i tyle, ew leć do kolegi z dyskiem, może da się podpiąć i uratować :D

P.S. kto -uje kreskuje ten dostaje dwóje ;)

dar55
komentarz
komentarz
leć do kolegi z dyskiem, może da się podpiąć i uratować
a to co ? ->
Postanowiliśmy podłączyć 2 dyski

dobra , jeszcze raz podepnij dysk 14 jak master w IDE_2 i dysk kolegi z systemem sprawnym jako master na IDE_1

jak nie to volkovcomannder i z bootującej płytki (hirensboot) usuń pliki mniej ważne i wtedy naprawa

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.