x-kom hosting

Wnerwiające komunikaty

Kriss
utworzono
utworzono

Dowiedziałem się kiedyś, że Internet Explorer jest gorszy od Opery czy Mozilli. To prawda Opera szybciej ładuje strony itp. Ale niestety raz uruchomiłem stronę w IE i od tamtej pory pojawia się komunikat( w załączniku). A po jego kliknięciu przenosi mnie na http://www.spylocked.com/?aff=334

Czy jest jakiś sposób żeby się tego pozbyć. To jest chore.

Proszę o pomoc

P.S. Próbowałem czyścić Autostart i jakieś tam obszary za pomocą RegCleaner'a ale mało to dało :/

Wydaje mi się, że jedyny sposób to format dysku.

POMOCY!!!!!!!!!!!

GoBi
komentarz
komentarz

Przeskanuj system programem antywirusowym i Ad-Aware SE Personal Edition :) to powinno pomóc ;)

Kriss
komentarz
komentarz

Zrobiłem skan dysków z Ad-Aware. Wyszło jakiś 15 różnych infekcji m.in. Trojan Downloader. Oczywiście usunąłem infekcje. Ale mimo wszystko komunkikat nie znika.

P.S.

Czy może to być wina tego, że mam błędy na dysku.

Np. foldery Temporary Internet Files, System Volume Informations powodują blokadę podczas skanowania. Musiałem je pomijać. Czy aby na pewno nie będzie lepiej jak sformatuje dysk??

GoBi
komentarz
komentarz
Np. foldery Temporary Internet Files, System Volume Informations

W tych folderach akurat może być wirus ( robak ) hmmmm.....jeśli możesz to sformatuj dysk... i zrób cosik z tym dyskiem :)

scalak
komentarz
komentarz

Jak takie cos juz sie dostanie to ciezko sie pozbyc, polecam spyware doctor w trybie awaryjnym.

//Przemek

//Nie podajemy linkow do stron z nielegalnym oprogramowaniem

Kriss
komentarz
komentarz

Po usunięciu tamtych infekcji i ponownym uruchomieniu PC'ta komunikat zniknął.

Dzięki Gobi za pomoc.

A co do błędów na dysku to będę zmuszony go sformatować.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.