x-kom hosting

GF 7600 GS

Tranceshine
utworzono
utworzono

Mam problem gdyż wszystkie nowsze sterowniki do mojej karty GF 7600 GS powoduja artefakty - błedy w grafice w grze... dlaczego tak jest? 175.19 to ostatnie jakie mi poprawnie działają... beta 180.84 wogóle restartują mi kompa... :/ co robić? Temp karty obecnie - bez pracy z grami - 66 stopni ale przeciez na starszych chodzi normalnie...

Duma Katalonii
komentarz
komentarz

Miałem 7600gs i moge ci polecić stery ForceWare 180.70,180.84 tez mi nie dzialaly poprawnie,tu masz link do 180.70 na XP 32bit http://downloads.guru3d.com/ForceWare-180....nload-2128.html ;)

Tranceshine
komentarz
komentarz
Miałem 7600gs i moge ci polecić stery ForceWare 180.70,180.84 tez mi nie dzialaly poprawnie,tu masz link do 180.70 na XP 32bit http://downloads.guru3d.com/ForceWare-180....nload-2128.html ;)

Dziękuje zobaczymy czy zadziałają :)

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Omegi to starocie, są z grudnia 2007 ^^

dar55
komentarz
komentarz

są z grudnia 2007
a grafika z 12.2008 ? ;)
FrogsterPL
komentarz
komentarz

Nie, ale skoro karta dobrze działa na 175.19 to wg mnie lepiej wrócić do nich, niż instalować Omegi, które są oparte na 169.21 ^^

Tranceshine
komentarz
komentarz
Miałem 7600gs i moge ci polecić stery ForceWare 180.70,180.84 tez mi nie dzialaly poprawnie,tu masz link do 180.70 na XP 32bit http://downloads.guru3d.com/ForceWare-180....nload-2128.html ;)

i znów błędy w grafice :/ ehh musze wrócic do starych znowu 175 :/

czytałem gdzieś że sterowniki moga kolidować z innymi sterownikami innych sprzętów a nawet karta może nie współpracowac z płytą główną... powodów moga byc wiec dziesiatki? fajnie :/ kazde nowe stery do kosza...

dar55
komentarz
komentarz

usuń stery te co masz drivercleanerem , restart i zainstaluj omegi

Tranceshine
komentarz
komentarz
usuń stery te co masz drivercleanerem , restart i zainstaluj omegi

12/27/2007 Nvidia Omega Drivers 2.169.21 (Forceware 169.21)

po co mi takie sterowniki skoro mam nvidii 175? nie wierze że były by lepsze...z 2007 roku do tego

dar55
komentarz
komentarz

rób jak chcesz , ale czasami posłuchaj się innych

Tranceshine
komentarz
komentarz
rób jak chcesz , ale czasami posłuchaj się innych

uważasz że te strarsze Omegi są lepsze/wydajniejsze od 175 nVidii?

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Takie pytanie - czy nowsze sterowniki, które instalowałeś, miały oznaczenie WHQL? Teoretycznie oznacza to, że zostały przetestowane przez Microsoft i powinny być OK (w praktyce pewnie dają sterownikom WHQL jak leci, no ale nie wszystkie wersje mają to oznaczenie, więc warto to sprawdzić).

Tranceshine
komentarz
komentarz
Takie pytanie - czy nowsze sterowniki, które instalowałeś, miały oznaczenie WHQL? Teoretycznie oznacza to, że zostały przetestowane przez Microsoft i powinny być OK (w praktyce pewnie dają sterownikom WHQL jak leci, no ale nie wszystkie wersje mają to oznaczenie, więc warto to sprawdzić).

178 są WHQL i błędy są w grafice tak samo więc myśle że to nie istotne

  • 2 miesiące później...
Tranceshine
komentarz
komentarz

kolejne wszystkie nowe sterowniki z serii 180,182 NVIDII i znow te same błedy w grafice :/ juz niewiem co mam robić a taki Burnout Paradise na starych moich działających sterach 175 nie chce działać, HELP! :(

Machur
komentarz
komentarz

mi 7600gs najlepiej działało na 169.21

Tranceshine
komentarz
komentarz

ale na nich sobie nie pograsz w nowe gry! :/

  • 1 miesiąc później...
Tranceshine
komentarz
komentarz

ok mam małe info, mój "fachowiec" kumpel podłączał mi kiedyś tą kartę, wentylator na karcie w ogóle//ort nie pracuje, są dwa przewody wychodzace z karty jeden jest podłaczony jak zawsze i neiwiemy co zrobić z drugim a na zasilaczu niema juz miejsca, pozostaje nam odłaczyc stacje CD, chciałbym także sie dowiedzieć jak ustawić kolejnosc kolorów na wtyczce bo kiedyś wypadły z tej drugiej... masakra HELP :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.