x-kom hosting

Stracona partycja (D)

mati25
utworzono
utworzono

Straciłem partycje D czyli tam gdzie mialem filmy,gry,muzyke itd..

Używałem programu R-Studio i wykrył mi że na tej wlasnie partycji D są pliki czyli ich nie straciłem ale jednym słowem to wyglada to tak jakby byla ta partycja wyłączona ale nie umiem jej włączyć! Jedyną mam C czyli System

A w "Zarządzanie komputerem"

wygląda to tak:

partycjaaaasr8.jpg

Widziałem na innych forach albo też tutaj jak pisano że rozwiązzali problem jakimś tam programem tym windowsowym czy cos takiego ze przez DOS'a ;/ ee ja nie wiem... Pomocy, bo mecze sie juz z tym dobre 5 godzin i nic nie moge wykombinowac..

A wszystko przez PartitionMagic oraz mnie..

Z góry dziekuje..

Bardzo sie śpiesze i nie wiem czy mozna czy nie wiec jesli mozna to podam moje gg: 136212 a jesli nie wolno to bardzo przepraszam i prosze o zagwiazdkowanie ***** Dobranoc

dar55
komentarz
komentarz

testdisk

poszukaj na forum było parę razy

mati25
komentarz
komentarz

pewnie ze próbowałem... nie umiem takiego czegos oblugiwac ;/ nie rozumiem ani jeden opcji o co tam chodzi...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.