x-kom hosting

PCI-E 16x pomocy !

Gość
utworzono
utworzono

witam

kupiłem komputer w vobis dwa lata temu ale nie wiem co to jest Typ złącza magistrali PCI-E 16x i nie wiem czy mój komputer to posiada (wiem że to śmieszne ale proszę o pomoc)

________________________

chcę kupić Radeon Sapphire HD 3870 i nie wiem czy mój komputer się nadaje

viphouse
komentarz
komentarz

Podaj model płyty głównej.

Gość
komentarz
komentarz

To typ złącz na płycie głównej, a więc jaką masz płytę??

Gość
komentarz
komentarz

moja płyta to ASUS P5VD2-MX

Lipton
komentarz
komentarz

Masz PCI-E.

Spokojnie możesz włożyć w/w grafikę, tylko zasilacz do wymiany.

viphouse
komentarz
komentarz

Twoja płyta posiada to złącze, wiec ten Radek co chcesz kupić będzie pasował, tylko zasilacz do wymiany na jakiegos Chieftec'a 400w. http://allegro.pl/item505909761_salon_chie...cie_gratis.html

Gość
komentarz
komentarz

dzięki za szybką pomoc ale na tym zasilaczu nie pójdzie ???

jakie są dobre zasilacze (i tanie) ???

viphouse
komentarz
komentarz

Twój zasilacz to typowy no-name.. który może stwarzać problemy prędzej czy później. W poprzednim poście dałem link do dobrej zasiłki która wystarczy do Twojego rumaka ;]

cj7
komentarz
komentarz

Oczywiście Twoja płyta głowna posiada jedno złoce x16 :).

viphouse
komentarz
komentarz
czy na tym radku GTA 4 będzie działało dobrze http://www.allegro.pl/item507053015_radeon..._gwarancja.html

Będzie działało , ale na żadnym kompie nie działa dobrze ze względu na źle zrobioną grę.. Ale pograć sobie pograsz ;]

Gość
komentarz
komentarz

u mojego kumpla na 2gb ram Procku C2DUO i grafie NV8600gt działa na średniej grafie i nic się nie tnie

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.