x-kom hosting

Komputer nie widzi karty

Myszku
utworzono
utworzono

witam jeste, tu nowy ;)

mam komputer jakis miesiac jego parametry to :

phenom x3 2,1 ghz

ram 3 gb

dysk wd 320 gb

ati radeon 3600 hd < mam z nia problem ktory zaraz opisze

zasilacz 450 w

no to zaczne od poczatku^^ brat przyniosl od kumpla gta iv zainstalowal to najpierw u siebie chodzilo mu wsztsko ladie pieknie po czym przyniosl mi plytki rozpakowalem zaisntalowalem i podczas gry przez przypadek nacisnalem przycisk power na komputerze ;/ komputer sie wylaczyl gdy wlaczylem go od nowa na monitorze wysiwtelil sie napis ze nie ma sygnalu zdziwilo mnie to zajrzalem do tylu z akomputer odlaczylem i podlaczylem na nowo monitor nic to nie dalo ;/ wiec podlaczylem go pod zintegrowana karte ku mojemu zdziwnieniu ujarzalem obraz na monitorze :D wiec zresetowalem komputer i wlozylem spowrotem wtyczke pod karte graficzna i tym razem bylo tak jak przed wlaczeniem gta czyli wszytsko dzialalo jak powinno ;D lecz nie zbyt dlugo po jakis 2 dniach znwou ten sam problem ale teraz przy innych okolicznosciach;/ ogladalem film i nagle zacial sie komputer nie mam pojecia czemu ;/ zresetowalem go i znwoi ta sama sytuacja zintegrowana chodzi radeon nie chodzi ;/ po kilku resetach komputer znalazl radeon lecz nie bylo na nim sterownikow ;/ i tak robil przez okolo 3 dni ze musialem kilka resetow zeby znalazl karte ;/ az do wczoraj kiedy w ogole juz jej nie widzi ;/ biore menadzer urzadzen i nic tylko jest karta zintegrowana a ati radeon 3600 nie ma ;/ gdy chce zainstalwoac sterowniki wyskakuje taki blad :

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/848052f96801636d.html

mam nadzieje ze karta sie nie spalila. Licze na szybka odpowiedz

antos
komentarz
komentarz

Najpierw włóż jakąś inną kartę zamiast tej i sprawdź czy będzie działało, żeby wyeliminować ewentualne uszkodzenie płyty głównej. A jeżeli włożona karta będzie działała bez zarzutu to niestety tą będziesz musiał wysłać na serwis.

Myszku
komentarz
komentarz

kurde mam problem bo sa plomby na komputerze i nie chce ich zrywac ale slyszalem ze nie mozna ich zakladac bo klient ma prawo wiedziec co jest w srodku komputera czy to prawda?

antos
komentarz
komentarz

No to w takim przypadku będziesz chyba musiał wysłać cały komputer do dystrybutora. Chociaż z drugiej strony zakładanie plomb jest bezsensowne, ponieważ użytkownik powinien mieć dostęp do dowolnej rozbudowy komputera w każdej chwili. Najlepiej zadzwoń do sklepu, gdzie ci złożyli kompa i się zapytaj czy możesz im samą kartę przywieźć, bo nie możesz oddać całego kompa z jakiś tam powodów xD

Myszku
komentarz
komentarz

nie no kupowalem gotowego kompa z allegro i przyslali z plombami i nie wypisali karty gwarancyjnej ;/

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.