x-kom hosting

Problem z grafika w grach.

djdami
utworzono
utworzono

Nie dawno kupilem karte graficzna geforce FX 5500 256 zainstalowałem sterownik producenta z dodanej plyty i czasami jak włączam gre pojawia sie czerwony obraz.

Jak to naprawić?Bardzo prosze o porade.

Dołączam załącznik zdjęcia z gry.

DSC00552.JPG

post-30856-1229273334_thumb.jpg

viphouse
komentarz
komentarz

We wszystkich grach tak masz? Tylko w grach , czy podczas normalnej pracy też? Usuń te stery które masz teraz i ściągnij http://www.nvidia.pl/object/winxp_175.16_whql_pl.html

djdami
komentarz
komentarz

tylko w grach i we wszystkich

.Temperatura to kolejno w speedfan:

GPU:0

Temp1:34 C

Temp2:59 C

Temp3:29 C

HDO:25 C

Temp1:40 C

nie podkręcałem karty.

poza tym mam procka AMD ATHLON 2400.767 ram DDR,system XP sp2, Zasilacz 400V

Niestety te stery nie pomogły.

viphouse
komentarz
komentarz

Jakiej marki zasilacz?

djdami
komentarz
komentarz

Zasilacz marki Procomp

viphouse
komentarz
komentarz

http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=15725 <- Twój zasilacz znajduje się na czarnej liście ;] Być może tu tkwi problem. Pożycz od kogoś zasliacz i sprawdź jak się bedzie komp sprawował. Zresztą najlepiej jakbyś go z miejsca wymienił przynajmniej na jakis Modecom MC..

djdami
komentarz
komentarz

Ale czy na pewno będzie to zasilacz? Szkoda kasy wywalać w błoto.

p.s:małe pytanko co ma zasilacz do karty graficznej????????

viphouse
komentarz
komentarz

Ten zasliacz co masz jest no-name.. I nie można na nim polegać ;] Spalenie się zasliacza może pociągnąc za sobą awarię innych podzespołów, dlatego radziłbym wymienić na coś firmowego = porządnego ;) I tak jak Ci mówiłem - jak masz okazje to pozycz od kogoś zasliacz i sprawdz czy tu jest problem..

djdami
komentarz
komentarz

a jak wsadze 300v to nie będzie to grało roli bo mam w domu taki

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.