x-kom hosting

GAINWARD RADEON HD4850 512MB

Majin33
utworzono
utworzono

Tak jak w temacie. Mam ta karte do kupienia za 579zl.. ale zastanawiam sie czy warto. Do Gainwarda mam srednie przekonanie, ale w ostatnim czasie duzo dobrego slyszalem na temat kart z tej firmy. Pierwotnie chcialem kupic Toxica od Sapphire, ale poszedl cenowo strasznie do gory. Dzieki z gory za pomoc i sugestie. Oczywiscie po rozwiazaniu problemu plusy.

falcon1984
komentarz
komentarz

Konkretnie jaki model tego Gainwarda z jakim chłodzeniem ?

Daj linka

falcon1984
komentarz
komentarz

Gainward w tej wersji powinien być ok.

Na pewno ma dobre chłodzenie, nie wiem jak z głośnością ale sadzać po nazwie to powinno być w miarę cicho

falcon1984
komentarz
komentarz

Też ładne chłodzenie, ale znając Palita będzie głośne

Majin33
komentarz
komentarz

Acha. Czyli warto za ta cene wziac tego Gainwarda ?

falcon1984
komentarz
komentarz

Myślę, że tak. Ale poczytaj opinie o tej karcie na proline i komputroniku czy nie jest głośna i jak się sprawuje

qwertyzax
komentarz
komentarz

Ten Sonic ma takie samo chlodzenie jak Gainward Golden Sample. Karta jest cicha, na 50% obrotow nieslyszalna. Jedynym minusem jest dosyc biedne wyposazenie pudelka(kabel zasilajacy oraz przejsciowka d-sub - dvi) i brak radiatorow na sekcji zasilania oraz pamieciach.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.