x-kom hosting

Wina karty?

Kamashi
utworzono
utworzono

Witam. Zainstalowałem NFS Undercovera, odpalam i gra zacina, detale brałem na najniższe i też zacinała.. mój sprzęt:

Płyta głowna: Asrock P4i65G

Karta graficzna: Radeon hd 2600 pro(512MB)

Ram: 512MB

Zasilacz: Modecom Feel 350V

Procesor: Celeron 2.4

Jakbym kupił 2 GB ramu to by pomogło? Czy to wina innej części? Proszę o pomoc

Bo wina karty to nie wiem czy jest...

viphouse
komentarz
komentarz

Minimalne wymagania :

Windows XP oraz VISTA z zainstalowanym najnowszym Service Packiem

Intel Pentium 4 (lub podobny) CPU o zegarze 2.8GHz lub wyższy (3.0GHz pod systemem Vista)

1GB pamięci RAM

Geforce 6500, Radeon 9500 lub lepsza, wyposażona w minimum Pixel Shader 2.0 (AGP lub PCIe) Karta muzyczna kompatybilna z DirectX

Napęd DVD 8x lub szybszy

Wolne 2GB miejsca na dysku twardym potrzebne do instalacji gry

Direct 9.0C

Twój procesor nie nadaje się już do grania w takie gry.. Nie pograsz sobie w tego NFS'a na tym kompie.

Kamashi
komentarz
komentarz

Jak kupie pentiuma 4 za 70 zl i ramy to nie będzie płynnie chodził? O_o

viphouse
komentarz
komentarz

Działał może i będzie ale nie licz na komfortową grę.. Odrazu też musiałbyś wymienic zasilacz , bo ten Feel co masz jest cieniutki.. Nie opłaca Ci się inwestować w tego kompa ;)

Kamashi
komentarz
komentarz

Co do tego feela to już nie chce mi się kłócić..

Kumpel ma feela takiego jak ja i Undercover mu śmiga na full detalach :)

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Nie modyfikuj komputera tylko dla tej gry. Undercover jest mocno niedopracowany i mi nie chodzi w pełni płynnie nawet w 640x480, a mam Athlona 64 4000+, Radeona X1950 Pro i 2 GB RAMu...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.