x-kom hosting

awast

dzodzo
utworzono
utworzono

postawiłem system zainstalowałem awast i wykrył wirusy win32:maslan-f [wrm] win32:maslan-j-unk [wrm] win32:maslan-upx [wrm] co mam zrobić by się ich pozbyć proszę o wskazówki

vaxtor
komentarz
komentarz

Jak masz avasta powinno wyskoczyć że aby usunąć wirusa trzeba ponownie uruchomić kompa dajesz Tak i przed włączeniem kompa go usunie.

Albo daj najlepiej skanowanie komputera przed włączeniem Windowsa.

koko
komentarz
komentarz

I jest jeszcze takie cuś: avast wirus cleaner. Tam są jakieś szczepionki do wywalania wirków

  • 3 tygodnie później...
osmaga94
komentarz
komentarz

Co ty gadasz grzegorzmce, Avast usuwa wirusy jak się nie znasz to się lepiej nie odzywaj bo tylko posty nabijasz takim czymś.

P.S.- Wiem od upominania jest obsługa ale jakoś nie upomina !

grzegorzmce
komentarz
komentarz

no ja nie wiem miałem avasta i była w nim opcja usuń ale jak się to dawało to wirus pozostawał nadal może trafiłem na takieo wirusa ale kolega widze ma podobny problem wypróbuj program o którym pisze a potem się wypowiadaj bo moze się okazac ze twój komp ie jest taki czysty

osmaga94
komentarz
komentarz

Nie wiem grzegorzmce, ale zdaje mi się, że powinno się mieć 1 antywirusa a mi avast wystarcza ;)

grzegorzmce
komentarz
komentarz

no jeden ja też mam jeden może avast ci wystarcza ale sprawdzić inne rozwiązania nie zaszkodzi. Sprawdź jaki jest aol i powiedz czy nie mam racji:D

osmaga94
komentarz
komentarz

Skanowałem też tym MKS Wirem ONLINE i też nic nie wykrył ;) Może kiedyś sprawdzę tego AOLa :P

GoBi
komentarz
komentarz

Avast jest dziurawy jak sito... i to prawda.. jest duzo wirusów których nie może usunąć, albo tez istnieje duzo których musisz zrestartować kompa ( nie mam na takie rzeczy czasu )

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.