x-kom hosting

Pendrive kaputt

bosiontko
utworzono
utworzono

Mój Kingston 4GB odmówił nagle posłuszeństwa. Tak o bez żadnych oznak. Nie spadł, nie zalał się, nic. Wkładam w USB i zero oznak życia. Co się może zepsuć w takim czymś i czy są jakieś metody żeby przywrócić go do życia? Coś mi się wydaje, że tylko śmietnik mu jest pisany :)

BoReK*
komentarz
komentarz

Ale wykrywa go system czy nie ?

Gość
komentarz
komentarz

Sprawdź w innych gniazdach USB, może to nie USB a MOBO ;)

bosiontko
komentarz
komentarz

Nie wykrywa go system. Zero reakcji na włożenie pena do USB. Sprawdzałem pena na innych kompach i też nic. Porty USB działają, bo mam myszkę pod USB i chodzi. Sprawdzałem inne pendrivy i też działają. Ten mój się spieprzył, tylko nie wiem czemu i co tam mogło się popsuć.

dar55
komentarz
komentarz

poprostu padł , podobnie miałem z kartą SD firmy PQI

tazman
komentarz
komentarz

Spróbuj na innym sprzęcie,

Kropacz
komentarz
komentarz

a gdy go wyciagales naciskales bezpieczne usuwanie sprzetu ? ja tego nie robilem i tez stracilem pendrive

Artur
komentarz
komentarz
a gdy go wyciagales naciskales bezpieczne usuwanie sprzetu ? ja tego nie robilem i tez stracilem pendrive

to prawda ? :blink:

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.