x-kom hosting

Radek 3850- problem

Arkho
utworzono
utworzono

Witam kiedyś tu opisywałem mój problem jednak żadna z Waszych podpowiedzi nie pomogła mi więc poszedłem z kompem do serwisu i dowiedziałem się bardzo ciekawych rzeczy :). Mój problem polegał na tym ze gry MMO oraz gry pirackie zaraz po włączeniu zacinają się. W serwisie dowiedziałem się ze gry oryginalne śmigają bez problemu sprawdziłem ze swoimi i okazało się ze mieli racje. W serwisie stwierdzili ze moja karta graficzna (Radeon 3850) ma jakąś technologie HTCC, która ma blokować pirackie gry. I pytanie mam do Was czy to prawda?? Nigdy wcześniej o tym nie słyszałem więc chciałbym zapytać czy po prostu nie robią mnie w kulki żeby wyciągnąć kasę. Jeśli to prawda jest jakiś sposób aby pozbyć się tej blokady lub coś? Olać piraty chodzi mi bardziej o gry MMO, które bardzo lubię :/. Dodam ze mam oryginalną Winde Home'a.

Prosiłbym bez tekstów "ty zasrany piracie itp." ponieważ po pierwsze sądzę, że każdy ma coś za uszami, a po drugie podkreślam ze nie zależy mi na grach pirackich.

Lipton
komentarz
komentarz

Nigdy o czymś takim nie słyszałem... Nabijają się z Ciebie i chcą koniecznie wyłudzić kasę.

Nic Ci się przy tym nie wyświetla ?

Arkho
komentarz
komentarz

nie :/ po prostu takie ścinki, że grać się nie da. O dziwo all oryginały działają bez problemu... :(

EDIT

a, jeśli wcisnęli mi kit to może ktoś domyśla się co może być przyczyną tego problemu?

Lipton
komentarz
komentarz

Podaj konfigurację sprzętu. Włącznie z zasilaczem.

Gość
komentarz
komentarz
moja karta graficzna (Radeon 3850) ma jakąś technologie HTCC, która ma blokować pirackie gry.

ale cie w balona chca zrobic, jaki to serwis?

Arkho
komentarz
komentarz

Nestea:

AMD Athlon 64 3800+ 2,41GHz

Radek 3850

Plyta: A8R32-MVP Series

1gb RAM

Zasilacz: Mustang 450W

(ale wydaje mi sie ze to nie zasilacz bo wymieniałem go całkiem niedawno)

falcon1984
komentarz
komentarz

To wina zasilacza albo nieustawionych dobrze pamięci

A gry pirackie czy oryginały to dla kompa jeden czort, kit ci wcisnęli w serwisie niestety :P

Arkho
komentarz
komentarz
To wina zasilacza albo nieustawionych dobrze pamięci

A gry pirackie czy oryginały to dla kompa jeden czort, kit ci wcisnęli w serwisie niestety :P

Chodzi Ci o porty ??

Mam 2 kości po 512, 4 porty (różnią się kolorami) i próbowałem już i tak i tak wsadzić i wioska :/

Powtórzę się ale myślę, że to nie zasilacz póki co działa bez zarzutu.

Czy nie dziwi Was to, że oryginały typu SP: Chaos Theory, PoP: Warrior Within i do tego różne syfy z gazet śmigają a np Cabal, L2, Dekaron, ToCa 3 (z mniejszymi przecież wymaganiami) ścinają się masakrycznie lub w przypadku L2 występują critical errory... :(

Wypisujcie dalej swoje sugestie może któraś okaże się poprawna ew. proście o więcej info. :)

Odświeżam

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Źle ustawione pamięci - chodzi o to, że być może mają źle ustawione w BIOSie czasy dostępu. Na ogół najlepiej, żeby były ustawione w BIOSie na "by SPD" lub, ewentualnie, "Auto".

Arkho
komentarz
komentarz

Nie to raczej też nie to. O ile dobrze patrzę (DDR Clock Skew) pamięci mam ustawione na "Auto" (prócz tego mam tylko opcje przyspieszenia/opóźnienia od 150 do 900 ps)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.