x-kom hosting

problem z geforce 8600gt sonic +

slp555
utworzono
utworzono

mam owy problem z karta graficzna....czasem jak włączam komputer obraz po załadowaniu windowsa staje sie jakis taki plamkowaty dziwny kolorowy...trudno to opisac....nic nie da sie zrobic (kompletna zawiecha)...jedynie restart kompa pozostaje. Po ponownym uruchomieniu wyskakuje mi komunikat "Improper shutdown during VGA clock setting. Do you wish to set it again?". Czy ktoś może wie o co chodzi?!

Lewy12
komentarz
komentarz

Podkęcałes kiedyś tą karte graficzną?

slp555
komentarz
komentarz
Podkęcałes kiedyś tą karte graficzną?

jeszcze nie....

Myszku
komentarz
komentarz

mi sie wydaje ze masz zintegrowana karte wlaczona ktora musisz w biosie wylaczyc ale jak to Ci nie powiem bo sam nad tym glowkuje z moim kompem ;D

slp555
komentarz
komentarz

to z tym biosem to może i masz racje bo akurat niedawno wymienilem karte a wczesniejsza karta z tego co wiem byla zintegrowana:P no to ktos moze wie jak to wylaczyc:)?? albo ktos ma inny pomysl;>??

tofik177
komentarz
komentarz

zintegrowana karta na płycie naogół wyłacza sie sama po włozeniu "zewnetrznej" wiec to raczej nie to..

slp555
komentarz
komentarz

czy ma ktos moze jeszcze jakies rady??

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.