x-kom hosting

Dysk ATA/100

nakon
utworzono
utworzono

Witam! Na święta ma zamiar kupić dysk twardy pod ata/100. Najlepiej 320 gb i w sklepie agito i zeby oczywiście był dostępny. Cena to max. 220zł. http://www.agito.pl/western-digital/wd-cav....669.43420.html mam na oku ten, co o nim sądzicie (będzie współpracował z płytką asrock P4i65GV?)??

armani2414
komentarz
komentarz

W porządku!

dar55
komentarz
komentarz

bierz śmiało , WD to dobre dyski

rafalluz
komentarz
komentarz

Dysk jak najbardziej spoko, ale z ciekawości, dlaczego bierzesz dysk pod PATA, skoro Twoja płyta główna ma SATA? (chyba, że masz wszystkie już zajęte)

http://www.asrock.com/mb/overview.asp?Model=P4i65GV

Jak trzeba podpiąć do kompa bez SATA, to zawsze można użyć przejściówki za 2 dychy, a do przyszłych kompów dysk SATA nada się zdecydowanie lepiej, gdyby przyszła potrzeba.

nakon
komentarz
komentarz

Ale ona ma sata/150. Jeżeli kupie dysk twardy pod sata/300 bedzie działał z moją płytka która obsluguje sata/150??

dar55
komentarz
komentarz

każdy dysk sataII można zworką zmienić na SATAI

lol99
komentarz
komentarz

będzie działał tylko z szybkością 1.5Gb/s

nakon
komentarz
komentarz

Ale czytałem że nie wszystkie maja zworki. A po podłączeniu dysku sata 1.5gb/s będę musiał coś zmieniać w biosie?? Wcześniej miałem dysk ata/100 albo ata/80.

dar55
komentarz
komentarz

Ale czytałem że nie wszystkie maja zworki
to se kupisz lub znajdziesz
po podłączeniu dysku sata 1.5gb/s będę musiał coś zmieniać w biosie
i tak i nie , by dysk działał to nie , ale by zainstalować xp bez sterowników to już tak
nakon
komentarz
komentarz

A moze jakiś poradnik gdzie to moge znaleźć?

dar55
komentarz
komentarz

wszystko jest w FAQ na forum , poszukaj i poczytaj

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.