x-kom hosting

xsim/turbosim

kajzer
utworzono
utworzono

witam. mam Nokię E51 z simlockiem na Erę, z tym że ojcu telefon jest niepotrzebny i mógłbym go używać, gdyby nie to, że kartę mam z Orange. nie chcę ściągać simlocka, bo to kosztowałoby fortunę, a nie wiem na jak długo mógłbym mieć ten telefon. czytałem o czymś takim jak xsim, bądź turbosim i mam kilka pytań.

1. czy to jest legalne ?? :)

2. czy takie rozwiązanie jest skuteczne i czy telefon działa poprawnie ??

3. które z tych, które są na allegro (a jest tego multum) są najlepsze ?? xsim, turbosim, czy jeszcze jakieś inne ??

z góry dzięki za odpowiedzi, będą plusy.

jarek1994-1994
komentarz
komentarz

Ad.1

Raczej legalne inaczej by tego nie sprzedawali.

Ad.2

Mój ojciec kiedyś miał coś takiego i telefon chodził normalnie

Ad.3

To chyba będzie dobre http://www.allegro.pl/item497856645_simloc...sprawdzone.html ;)

kajzer
komentarz
komentarz

dzięki za odpowiedź, plusik już oczywiście leci.

kajzer
komentarz
komentarz

również dzięki za pomoc. a tak z ciekawości, czy ta karta, którą Ty zaproponowałeś różni się czymś od tej którą podał maniak ?? czy np. bardziej warto ją brać ?? czy wszystko jedno ?? :)

n31T
komentarz
komentarz
również dzięki za pomoc. a tak z ciekawości, czy ta karta, którą Ty zaproponowałeś różni się czymś od tej którą podał maniak ?? czy np. bardziej warto ją brać ?? czy wszystko jedno ?? :)

Przy karcie, którą podał maniak, trzeba wycinać kartę. Z tego co widzę, to przy tym turbosimie nie trzeba, i obsługuje znacznie więcej telefonów.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.