x-kom hosting

DVD-nagrywanie

tomekleon1991
utworzono
utworzono

Witam ! Mam mały problem na dwóch płytach dvd mam nagrane wesele . Na komputerze wszystko dobrze działa ale gdy chcę odebrać na normalnym DVD to wyskakuje błąd . Co to może być czy nagrać wesele jeszcze raz ?? i chciałbym nagrać je na 1 płytę 8,4 GB jak to zrobić ? Prosze o odpowiedz .

falcon1984
komentarz
komentarz

Kup sobie płytkę DVD Dual Layer firmy Verbatim, ona ma pojemność 8.5GB. Nagraj wesele na tą płytę i powinno ruszyć jeśli twoje kino odtwarza płytki Dual Layer

tomekleon1991
komentarz
komentarz

no ale z tych 2 płyt wykopiować zawartość i nagrać ??

falcon1984
komentarz
komentarz

Tak, najlepiej zawartość obydwu wypalić na jednej płycie DVD DL

tomekleon1991
komentarz
komentarz

aha . dzięki a jeszcze jedno jaką opcją w nero nagrać ??

falcon1984
komentarz
komentarz

Opcja "Utwórz dysk DVD z danymi"

To wesele to jest plik avi czy jaki ?

tomekleon1991
komentarz
komentarz

dużo jest rozszerzeń BUP,IFO,VOB .

i co zrobić tak jak mówiłeś ???:>

falcon1984
komentarz
komentarz

Nie, nie. Skoro masz to jako film DVD (vob/bup/ifo) to trzeba to wypalić jako DVD za pomocą Nero

otwierasz program nero ---> zdjęcia i wideo ---> wypal pliki DVD-Video

Powinieneś mieć na dysku katalogi audio i video z tymi plikami, dodajesz obydwa i powinno się nagrać ładnie

Tutaj więcej info:

http://cdrlab.pl/forum/cd-dvd-video/1495-j...-plyta-dvd.html

tomekleon1991
komentarz
komentarz

i tak zrobić z dwoma płytami ?? i na jedną nagrać tak ??

falcon1984
komentarz
komentarz

Hmm, w takim wypadku nagranie zawartości obydwu na 1 płytę moim zdaniem odpada bo każda z tych DVD ma swoją strukturę i jak nagraszj e razem to na bank nie odpali się na kinie

Weź to sobie lepiej osobno ponagrywaj każdą płytkę tym sposobem co ci podałem czyli:

otwierasz program nero ---> zdjęcia i wideo ---> wypal pliki DVD-Video

Koniecznie musisz to mieć na 1 DVD 8.5 GB ?

tomekleon1991
komentarz
komentarz

niee ale chodzi o to że na DVD nie otwierało tych plików tylko na komputerze i myślałem że jak na jedną zgram to będzie dobrze więc spróbuje tak zrobić jak mówisz.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.