x-kom hosting

E8500 vs 8400

matrix24
utworzono
utworzono

Ktory z tych procków jest lepszy?

E8500 vs E8400

Proszę o pomoc :)

Gość
komentarz
komentarz

:mur:

e8500...

Kropacz
komentarz
komentarz

E8400 bardziej sie oplaca :D

olszak
komentarz
komentarz

a nie widać po taktach? jeśli chodzi o wydajność to E8500, na logikę, często niestety jest tak że jak mamy jednego producenta to cena=jakość

swirek
komentarz
komentarz
Ktory z tych procków jest lepszy?

E8500 vs E8400

E8400 bardziej sie oplaca biggrin.gif
A jakie to ma znaczenie w swietle postawionego pytania? Warna chcesz za post nic nie wnoszacy do tematu?

Do autora: lepszy E8500

armani2414
komentarz
komentarz (edytowane)

Zdecydowanie weź E8400 tylko 160MHz mniej! Jeżeli nie widać różnicy to po co przepłacać

//+10% za post nic nie wnoszacy do tematu i wprowadzanie uzytkownika w blad

//pytanie brzmialo ktory lepszy, a Ty twierdzisz ze E8400, zastanow sie co piszesz!

//swirek

olszak
komentarz
komentarz
Zdecydowanie weź E8400 tylko 160MHz mniej! Jeżeli nie widać różnicy to po co przepłacać

kolejny się odezwał... E8500 ma o 160mhz wiecej ale i o 0,5 wiekszy mnożnik!!!

Supel
komentarz
komentarz

Teoretycznie lepszy jest E8500, jednak z doświadczenia wiem, ze lepiej kręci się E8400 - sam go mam ;)

olszak
komentarz
komentarz

z doświadczenia wiesz że E8400 kręci się lepiej bo go masz? ale pewnie nie kręciłeś E8500 i nie wiesz jak się on kręci...

podaj mi powód dla czego E8400 lepiej się kręci

Supel
komentarz
komentarz

Ciekawe dlaczego na necie wszyscy kupują E8400.. a nie E8500

Wieszak
komentarz
komentarz
Ciekawe dlaczego na necie wszyscy kupują E8400.. a nie E8500

bo jest bardziej opłacalny i od dawna jest na rynku... E8500 i E8600 dopiero wchodzą.

Ja osobiście brałbym E8500, natomiast E8600 na chwilę obecną jest za drogie, nie warto aż tyle dopłacać.

E8500 kręci się podobnie dobrze jak E8400, a może nawet i lepiej.

Ma większy mnożnik.

Trzeba jedynie trafić na odpowiednią wersję... są dostępne dwie na rynku: 1. super się kręci , 2. średnia do OC

Gość
komentarz
komentarz
Ciekawe dlaczego na necie wszyscy kupują E8400.. a nie E8500

Ponieważ Intel Core 2 Duo E8400 jest tańszy ;)

Oczywiście lepszy jest Intel Core 2 Duo E8500 :)

olszak
komentarz
komentarz

równie dobrze możesz się spytać czemu ludzie biorą częściej radki 4850 niż 4870... mimo że 4870 jest wydajniejszy to i droższy...

mkl
komentarz
komentarz

oczywiście e8500 będzie lepszym wyborem.

Powodów jest kilka: wyższy mnożnik, wyższe taktowanie. Przy odrobinie umiejętności można go ładnie podkręcić.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.