x-kom hosting

2xGEFORCE 7950gx2 vs 9800gx2 którą wybrać?!

barrav
utworzono
utworzono

HI...

Mam pytanie w sprawie karty graficznej... Która będzie lepsza 2x7950gx2(czyli quad) czy 9800gx2.......

Procesor e8500 podkręcony......

Płyta asus striker (chyba)

I jeszcze pytanie czy na 7950gx2 mozna zainstalować chłodzenie(wiadomo inne)!@???

FEnkS

Lipton
komentarz
komentarz

Obie karty beznadziejne. Może 2x7950GTx2 by były zabójczą parą, to i tak spodziewaj się dużych spadków fps... Tak samo przy 9800GX2. Proponuje Radeona HD4870, lub z tańszych HD4850 lub 9800GTX+.

barrav
komentarz
komentarz

A z jakiego powodu mam się spodziewać dużych spadków?? może jeszcze być 3870x2

Lipton
komentarz
komentarz

Bo przy łączonych kartach spotykane są spadki fps. Fakt 9800GX2 jest wydajną kartą, ale te spadki przeszkadzają w graniu... Nagle masz 60 fps, a tu zaraz 25...

barrav
komentarz
komentarz

spox.....tylko jak miałem połączone 8600gt w sli to nigdy nie miałem spadku.... ale dobra....

jak pisałem w temacie pytam sie która z kart lepsza!!!!!!!

Gość
komentarz
komentarz

nie oplacalne karty lepiej kupic za ta cene GTX260 albo nawe GTX280 (Albo Radka HD4870 1GB)

barrav
komentarz
komentarz

ALE JA SIE PYTAM KTÓRA LEPSZA!!!!i czy da sie zamotować chłodzenie do 7950gx2!!!!

Lipton
komentarz
komentarz

Raczej nie zamontujesz.

Gość
komentarz
komentarz

Są specjalne pr0 chłodzenia dla 7950x2 ale kosztują 1/2 karty...

Duban
komentarz
komentarz
jak pisałem w temacie pytam sie która z kart lepsza!!!!!!!
Tutaj nie toleruje się krzyków i rozkazów.

Co do pytania to od razu Ci powiem, że te 7950GX2 nie obsługuje DX10 więc pod Vistę się nie nadaje.

Patrząc na to:

9800GX2 ma w 3DMarku 06 koło 15k

7950GX2 ma w 3DMarku 06 koło 8.5k to w SLI(Quad czy jak tam chcecie) będzie max 12~13k

WG. benchmark.pl --> zestawienie GPU

Więc 9800GX2 chyba lepsza ;)

FrogsterPL
komentarz
komentarz

9800 GX2 raczej lepsza. Tym bardziej, że GFy z serii 7 w najnowszych grach radzą sobie raczej średnio (w porównaniu do GFów serii 8 i 9 tej samej serii).

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.