x-kom hosting

Mozilla Firefox

zapaul
utworzono
utworzono

Kiedy zamykam okno przeglądarki, uruchomiając ją ponownie, nie są wyświetlane strony/karty z poprzedniej sesji.

Wygląda to tak:

Kiedy mam otwartą jedną kartę, zawsze wszystko jest w porządku i po zamknięciu okna następnym razem zawsze moim oczom ukazuje się ostatnio zamknięta strona.

Kiedy kart jest kilka, przy zamykaniu przeglądarki wyskakuje komunikat brzmiący mniej więcej ' czy napewno chcesz zamknąć stronę i wszystkie karty '. Muszę kliknąć tak, jeśli chcę zamknąć. Przy następnej sesji nie otwierają się ponownie. Wyskakuje strona startowa. (co dziwne, czasem mogę zamknąć przeglądarkę z 5 kartami i nie ma żadnego komunikatu ...)

Najważniejsze: w opcjach mam zaznaczone, że zawsze chcę mieć poprzednią sesję w momencie otwierania przeglądarki, więc tym bardziej nie rozumiem dlaczego tak się dzieje.

Oczywiście pytanie brzmi, jak zrobić, żeby po zamknięciu przeglądarki i ponownym jej otwarciu nie tracić kilku kart ze stronami z których korzystałem.

karol_zuko
komentarz
komentarz

spróbuj przeinstalować przeglądarkę

siasin
komentarz
komentarz
pytaniehj7.png

pytaniehj7.png

Mi wyskakuje takie coś przy próbie zamknięcia dwóch kart, wystarczy że zaznaczę "Zapisz i zakończ" :)

tazman
komentarz
komentarz

Za każdym razem będzie o to pytał zaznacz, nie pytaj ponownie i zakończ. Jeśli zaznaczysz i naciśniesz zapisz za każdym razem po ukończeniu sesji będzie zapisywał

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.