x-kom hosting

ERROR - DD3D50 GTA IV

Karid
utworzono
utworzono

Witajcie,

mam problem z włączeniem GTA IV na karcie graficznej Radeon X1250. Wyskakuje mi błąd który oznacza:

* DD3D50 D3D Error - DirectX 9 video card required

Po zobaczeniu błędu - sprawdzam na różnych stronach, czy owa karta obsługuje DirectX 9 - okazuje się że TAK. Po czym, postanawiam aktualizować DirectX. Aktualizuję więc ze strony Microsoftu i sprawdzając dxdiag mam zainstalowany DirectX 10 i ciągle błąd. Co robić?

O/CPrzemek
komentarz
komentarz

Radzeci zmienić karte bo twoja nawet menu ci nie wyciągnie..... nie ma sensu w to wnikać gdyż nawet jeśli ominął problem to twoja karta że tak powiem jest cienka jak odbyt węża

Karid
komentarz
komentarz
Radzeci zmienić karte bo twoja nawet menu ci nie wyciągnie..... nie ma sensu w to wnikać gdyż nawet jeśli ominął problem to twoja karta że tak powiem jest cienka jak odbyt węża

Takiej informacji nie przyjmuje do wiadomości. Undercover chodzi mi na średnich na najwyższej rozdzielczości. Ta karta ma ~850mb pamięci użytkowej.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.