x-kom hosting

Niska Wydajnosc HD4850 Gygabite

Wieszak
utworzono
utworzono

Moj sprzet:

C2D E4300 @ 3,00 Ghz

DFI Lanparty P35 T2RS

Pamiątki 2x2GB 1066@800 Corsair Dominator

Karta Gygabite HD4850 Zalman 512mb

Zainstalowałem najnowsze sterowniki ze strony ATI (razem z Catalyst).

Poustawiałem wszystkie suwaki z "balanced" lub "quality" na performance, z nadzieję, że GTA 4 mi jakoś pójdzie...

A tu dupa blada... Ledwo 20 FPSów Textury na Medium, nie mogę przestawić na High, Widoczność poustawiałem małe, cieniowanie też.

Detale na High, rozdzielczość 1440x900, GTA pokazuje mi, że zużywa ~ 397MB / 495 z karty graficznej.

Benchmark pokazuje mi cały czas 18-20 fpsów, a gra nie chodzi płynnie =/

Zaczynam w ogóle tracić nadzieję w firmę ATI i trzymać się z dala nie tylko od procków AMD ale i od Radeonów.

Czy ktoś ma jakiś pomysł co zrobić aby ta gra zaczęła normalnie chodzić? Czytałem, że niektórzy na takim szicie jak 9600GT pociagneli full detale... -.-

falcon1984
komentarz
komentarz

GTA 4 jest źle zoptymalizowana. Po pierwsze to wgraj nowe Catalysty i nowego Patcha i zmniejsz rozdzielczość

O/CPrzemek
komentarz
komentarz

Moge ci powiedzieć że twój zestaw jest jak najbardziej wporządku.Problrmy masz z racji samej gry.Otóz na konsole jest pięknie i cacyk(sam ją mam), to z konwersją na pc się zagalopowali.Bardziej skupili się na dopalonej grafice niz optymalizacji gry. A na GF jest to tak ze R* współpracowało z nVidia czego dowodem jest "meatn to played" przy uruchomianiu gry. Niczym się nie przejmuj tylko musisz poczekać czy coś wyniknie z poprawy wraz z nowymi sterami

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.