x-kom hosting

Napęd DVD

vGooochav
utworzono
utworzono

Witam. Chciałabym w najbliższym czasie zainwestować w napęd DVD. Czy gdy kupię sam napęd to będę mogła też nagrywać na płyty DVD? Czy muszę kupić napęd DVD i nagrywarkę DVD? Obecnie posiadam tylko napęd Cd.

nitro07
komentarz
komentarz

jeśli chcesz nagrywać płyty DVD to musisz kupić nagrywadkę DVD - przed zakupem sprawdź czy Twoja płyta główna obsługuje napędy z interfejsem SATA czy PATA i kup napęd z odpowiednim typem złącza

vGooochav
komentarz
komentarz

Aha. Czyli będę musiała wyjąć ten napęd cd co mam teraz? Mam interfejs ATAPI.

nitro07
komentarz
komentarz
Aha. Czyli będę musiała wyjąć ten napęd cd co mam teraz?

jeśli masz wystarczającą ilość miejsca w obudowie i masz gdzie podpiąć dodatkowy nowy napęd to stary może zostać

  • 3 tygodnie później...
vGooochav
komentarz
komentarz

Ej ale wiecie co, moje koleżanki mają tylko napęd i mogą nagrywać coś na płyty, więc jak to w końcu jest, bo już nic nie rozumiem...? Jak kupię sam napęd DVD to nie będę mogła nagrywać?;/

lebron123
komentarz
komentarz

Niestety nie , one na pewno mają DVD RW a Ty chcesz kupic DVD R więc mozesz tylko odtwarzac plyty dvd. Teraz nagrywarki te na IDE to grosze:)

Za 16 zł możesz juz kupic ale nie wiadomo czy sprawna na 100% http://allegro.pl/item513797090_nagrywarki..._gwarancja.html

Tutaj za 40zł na 99% sprawna:) http://allegro.pl/item515474384_noworoczna..._lg_dl_gwa.html

vGooochav
komentarz
komentarz

Czyli muszę kupić i napęd i nagrywarkę żeby móc odczytywać i zapisywać płyty DVD??

lebron123
komentarz
komentarz

Nie, tylko nagrywarke DVD RW a ona ma te dwie funkcje;]

vGooochav
komentarz
komentarz

Ahaa;P

Ok, dzięki wielkie za pomoc:)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.