x-kom hosting

indeksowanie google

pc12
utworzono
utworzono

Nie do końca jestem pewien czy to podchodzi pod ten dział, ale w każdym razie tydzień temu wrzuciłem prostą stronę w html na swój serwer studencki i po niedługim czasie google zindeksowało ją po tytule (który zresztą był taki sam jak pierwsze linijki zawartości). Dwa albo trzy dni temu zmieniłem tytuł i usunąłem tę część zawartości, ale google wciąż indeksuje ją na pierwszym miejscu pod starym tytułem gdy wpiszę słowa kluczowe. Czy jest jakaś szansa, że strona pod starym tytułem wkrótce zniknie z indeksów google? Dzięki.

benkowik
komentarz
komentarz

Tak, ja najpierw wpisałem same <title> następnie zmieniłem i dodałem słowa kluczowe w sekcji meta i google zaczęło po około 12 dniach już indeksować na nowym tytule i słowach kluczowych. Odrobina czasu.

Conra
komentarz
komentarz

Więcej linków musi prowadzić do twojej strony

mariolosek
komentarz
komentarz

Liczy się tutaj nie tylko ilość, a przede wszystkim jakość. Link linkowi nierówny.

Wieszak
komentarz
komentarz

pozycjonowanie to dość skomplikowany proces, a metatagi to sama megapodstawa.

Nie licz na to, że po dodaniu paru słów kluczowych i tytuły, nagle Twoja witryna znajdzie się na szczycie.

Przede wszystkim ustal pare haseł, na których Ci najbardziej zależy.

Następnie stwórz stronę zgodną ze wszystkimi najnowszymi standardami.

Kolejnymi krokami będzie wprowadzanie treści adekwatnej do anchorów linków prowadzących do Twojej witryny jak i tych nieszczęsnych metatagów.

Lucider
komentarz
komentarz
pozycjonowanie to dość skomplikowany proces, a metatagi to sama megapodstawa.

Nie licz na to, że po dodaniu paru słów kluczowych i tytuły, nagle Twoja witryna znajdzie się na szczycie.

Przede wszystkim ustal pare haseł, na których Ci najbardziej zależy.

Następnie stwórz stronę zgodną ze wszystkimi najnowszymi standardami.

Kolejnymi krokami będzie wprowadzanie treści adekwatnej do anchorów linków prowadzących do Twojej witryny jak i tych nieszczęsnych metatagów.

Przecież chłopak nie o to pytał.

Być może zaindeksuje nowy tytuł jutro, być może za miesiąc, Google nigdy nie było regularne w swoich poczynaniach, tak czy inaczej - wystarczy poczekać :)

Esus
komentarz
komentarz

To zależy co wpisałeś w meta-tagach. Revisit pozwala pomóc robotom zaplanować wizytę, aczkowiek nigdy nie wiadomo czy skorzystają z zaproszenia, to zależy w dużej mierze od liczby odwiedzin. Roboty nie lubią się czuć samotne. :P

Monika77
komentarz
komentarz

Reasumując po jakimś czasie zmieni się na pewno, kwestia tylko po jakim ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.