x-kom hosting

Ekran monitora robi się czarny.

Zikerek
utworzono
utworzono

Witam, tak wiec już wyjaśniam problem. Kiedy po dłuższym czasie włączam monitor (kiedy włączam komputer lub gdy jest zostawiony jest na noc) to monitor po chwili robi się czarny (wciąż jest włączony), muszę go wyłączyć i włączyć jeszcze raz i tak do skutku, czasem 3 razy, jednak czasem jest to nawet paręnaście. Monitor jest cały czas włączony, komputer chodzi normalnie, nie grzeje się. Moja karta graf. to ATI Radeon 2600Pro 512MB 128Mbit, monitor Manty 22". Żeby uniknąć dodatkowych pytań, nie instalowałem nowych sterowników (tzn. problem zaczął się przed instalacja sterowników - teraz mam nowe).

Z góry dziękuję za pomoc.

Liero
komentarz
komentarz

Mam ten sam problem i takze nie wiem jak sie z tego "wydostac" a zaczelo sie od tego ze pozyczylem sasiadowi moj monitor bo wlasnie takie cos robilo sie u niego, gdy zobaczylismy ze na moim monitorze jest tak samo, to zabralem go spowrotem, na dzien nastepny po wlaczeniu komputera i monitora, ten swiecil sie na czarno, a byl wlaczony, i do dzis musze wlaczac i wylaczac monitor, zeby "zaskoczyl" pozniej np. po ponownym uruchomieniu kompa ekran juz normalnie sie zalacza, tylko znowu na nastepny dzien jest to samo, czyli jakby sie cos musialo najpeirw rozruszac zeby zapalic... probowalem z roznymi sterownikami, czyscilem plyte glowna, dociskalem ramy, karte graficzna i dalej to samo ;/

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.