x-kom hosting

Internet +mało fps

zabielak
utworzono
utworzono

Witam ,mam taki problem ze gdy jestem polaczony z internetem (siec bezprzewodowa) to fps strasznie spadaja i skacza pomiedzy 20-99 (w CS). Gdy wylacze internet i uruchomie ponownie komputer to fps-y sa normalne i np w CS sie trzyma prawie sztywno (nie wiem jak na serwie bo nie ma neta wtedy :P ) Dodam ze gdy mialem zainstalowanego antywira to fps bylo jeszcze mniej. Moze ktos mial podobny problem i wie jak temu zaradzic?? Dodam tylko ze format nie pomaga bo przed chwila zrobilem :) Czekam na odpowiedzi

PS. Dodam jeszcze ze bez neta po dluzszej grze sa normalne fps-y , zaraz zlaguje i sa te niskie np 10-30 ;/

Specyfikacja kompa:

-ATI radeon sapphire hd 2600xt 512 GDDR3

-Celeron 2,4

-plyta gł. Ali M916

-Mode-com FEEL III Allumination 500W (chyba nie od tego ;P )

-1,5 Gb ram good ram

wiec wie ktos czy nie ??;/

zabielak
komentarz
komentarz

ale to nie dzieje sie tylko w CS , tak jest w kazdej grze

BoReK*
komentarz
komentarz

No to zobacz w procesach (alt+ctrl+del) co najbardziej obciąża procesor

zabielak
komentarz
komentarz

najbardziej obciaza procesor gra w ktora aktualnie gram , lol czy tak ciezko pomyslec , a nic innego nie obciaza

to wie ktos co moze byc przyczyna ??:S

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.