x-kom hosting

[Rozwiązany] E8400

armani2414
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam! Oto temperatury procesora po 20minutach pracy w stresie? co o tym sądzicie?

rxg1jef7hevtz185bg6c.jpg

Gość
komentarz
komentarz

Temperatury w normie. Sprawdź jeszcze jakimś innym programem.

falcon1984
komentarz
komentarz

Bdb temperatura, nie ma się czym martwić :)

mefiasz
komentarz
komentarz

Jeśli po 20 min temp. utrzymują się na takim poziomie to nie ma powodu do zmartwień... Gorzej by było jeśli podczas testu obciążeniowego temp. rosłyby w "nieskończoność". Jak wejdziesz na stronę Intela i poczytasz to znajdziesz info C2D wytrzymują do ok. 72 st. Celsjusza.

armani2414
komentarz
komentarz

Dołączam jeszcze screen po 1 godzinie pracy w stresie, temperatura nie zmienia się!

2k952c3ztlchzjjllbv.jpg

falcon1984
komentarz
komentarz

No to gites malina, świetna temperatura :bansuj:

armani2414
komentarz
komentarz

:bamu: Cieszy mnie to bardzo :) Dzieki Panowie za pomoc! Wesłołych

Lewy12
komentarz
komentarz

Jak dla mnie tem. są za duże jeśli masz Scythe Ninja 2 na procku jako chłodzenie i procesor jest podkręcony tylko o 150 mhz to tem. jak na stres jest stanowczo za duża.

armani2414
komentarz
komentarz

Niech Ciebie moja sygnatura nie zmyli bo jestem w trakcie zamówienia/przesyłki sytheca, teraz mam boxa

Lewy12
komentarz
komentarz
Niech Ciebie moja sygnatura nie zmyli bo jestem w trakcie zamówienia/przesyłki sytheca, teraz mam boxa

W takim razie tem. jak najbardziej w normie.

qwertyzax
komentarz
komentarz (edytowane)

Podczas stresowania mojego e8400 temp dochodzi do ok 60st na boxie (na 1,2V) czyli nie masz sie czym przejmowac :)

//temat zostal juz rozwiązany

//nastepnym razem dostaniesz warna za nabijanie postow nic nie wnoszacych do tematu

//swirek

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.