x-kom hosting

PROBLEM Z OBRAZEM I DŹWIĘKIEM !

nerazzurri
utworzono
utworzono

Witam wszystkich, mam mały problem po wymianie karty graficznej na GeForce 5500 i przeinstalowaniu windowsa xp, obraz i dźwięk jest odtwarzany w zwolnionym tempie zarówno ten "puszczany" bezpośrednio z neta jak i np. muzyka którą posiadam na dysku... Próbowałem usunąć usterkę jeśli można to tak nazwać za pomocą ustawień itp ale NIC.. dodam ze kartę dźwiękową mam zintegrowana... PROSZĘ O POMOC !!!

z góry dzieki

damib
komentarz
komentarz

zainstalowałeś po instalacji systemu sterowniki do płyty głównej potem karty graficznej dźwiękowej?? czy masz systemowe z xp?

nerazzurri
komentarz
komentarz

wszystko było instalowane... tak jak trzeba

damib
komentarz
komentarz

a próbowałeś zainstalować najnowsze stery do płyty głównej karty graficznej i dźwięku??

nerazzurri
komentarz
komentarz

próbowałem już przeinstalować windowsa i nic teraz spróbuje odinstalować kartę graficzna i zainstaluje ją od nowa... zobaczymy

damib
komentarz
komentarz

pobierz najnowsze sterowniki do karty graficznej i dźwiękowej

nerazzurri
komentarz
komentarz

odinstalowałem i zainstalowałem wszystko co było na CD dołączonej do karty graficznej i to samo... ;/

damib
komentarz
komentarz

ściągnij najnowsze sterowniki ze strony nvidi do karty graficznej możesz też poszukać do karty dźwiękowej na stronie producenta płyty głównej

nerazzurri
komentarz
komentarz

ściągnąłem, zainstalowałem i to samo ja już nie wiem co tu pomoże :/

damib
komentarz
komentarz

te problemy z dźwiękiem i obrazem są tylko podczas słuchania muzyki i oglądania filmów??

nerazzurri
komentarz
komentarz

tak... jak reklamy sie jakies wlanczaja z dzwiekiem i obrazem to tez... nie wiem czy format calkowity czy co :/

E-APA
komentarz
komentarz

dokladnie jak piszesz, sformatuj go..

sprawdz jeszcze na wczesniejszej karcie graficznej czy jest to samo

jesli sformatujesz, to zainstaluj wszystko od poczatku

czyli stery od plyty, grafiki, dzwieku

podaj model plyty jaka masz

nerazzurri
komentarz
komentarz

K8 Upgrade NF3 to jest plyta glowna a karta graficzna GF FX 5500 stara karta graficzna sie zepsula... juz nie mam sily co chce cos obejrzec czy posluchac to lipa na maxa... a przed chwila instalowalem sterowniki: Seria produktu: GF 5 FX Series i sterowniki:

GeForce Release 175 WHQL

Wersja: 175.16

Data wydania: 13.05.2008

System operacyjny: Windows XP, Windows XP Media Center Edition

Język: Polski

Rozmiar pliku: 74.8 Mb

i ciagle to samo

E-APA
komentarz
komentarz

a tej GF 5500 sprawdziles u kogos innego czy tez tak ma?

nerazzurri
komentarz
komentarz

nie... zastanawiam sie nad calkowitym formatem i wszystko od nowa instal.

E-APA
komentarz
komentarz

i tak zrob, jesli bedzie tak nadal, sprawdz u kogos ta karte graficzna, moze cos w niej jest,

odpisz po instalacji czy cos sie naprawilo

nerazzurri
komentarz
komentarz

i zrobilem formata... wszystko bylo ok z obrazem tylko dzwieku nie bylo to zainstalowalem Realtek AC'97 Audio i po tym obraz i dzwiek znow w zwolnionym tempie... :/ nie wiem moze ta plyta glowna nie ma karty muzycznej zintegrowanej i przez to tak sie dzieje bo tez plyt wymienialem ... wiecie moze czy plyta glowna K8 Upgrade NF3 ma ta karte muzyczna ?!?!

JEST JUZ WSZYSTKO OK !!! :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.