x-kom hosting

Geforce 6200 256 mb

joathemastah
utworzono
utworzono

Witam !

Zakupilem tą karte graficzna (wczesniej byla gf 2 mx 400 32) i jakos nie zauwazam wcale roznicy w grze counter strike miedzy tą, a stara karta. Moze mi ktos powiedziec dlaczego, i doradzic co mam zrobic ? Kupilem ją wlasnie z myslą o CS'ie i 100 fps a tu lipa 50-60 jak na gf 2... Prosze o pomoc :)

Lipton
komentarz
komentarz

Wyłączyłeś synchronizację pionową ? Jakie ustawienia na DX czy Open LG ?

joathemastah
komentarz
komentarz

Synchronizacje wylaczylem, nie mam pojecia jak ustawic opengl lub dx. Czytalem ze RivaTuner moze przystosowac opengl do starszych gier cyz jakos tak, moze to by pomoglo ?

Lipton
komentarz
komentarz

Wejdź w opcje CS'a dokładnie graficzne, tam masz Directx coś tam, Open LG itd. Spróbuj popróbować każdą z opcji. Na jakiej rozdzielczości grasz ?

joathemastah
komentarz
komentarz

Gram na opengl, 800x600 - na niej najlepiej.

Lipton
komentarz
komentarz

Zmień na Directx coś tam, teraz Ci nie napiszę, bo nie mam zainstalowanego CS'a po 6 latach zakończyłem karierę i tyle ;)

Wiem, że się najlepiej gra w takiej, ale spróbuj na 1024x768.

joathemastah
komentarz
komentarz

Mapa de_aztec - opengl 50 fps~ a na d3d 15~. Probowalem na wielu rozdzielczosciach, i najwiecej fps mam na 800x600. Moze cos w systemie i ustawieniach karty graficznej ?

Lipton
komentarz
komentarz

Masz zainstalowane najnowsze sterowniki do tej karty?

joathemastah
komentarz
komentarz

Zainstalowalem te ktore dostalem razem z karta graficzna - 77.77, jakie są najnowszE ? Warto je instalowac na tej karcie (nie zalicza sie ona juz do nowych).

Lipton
komentarz
komentarz

Jeżeli te z płyty są zainstalowane, to nie powinno być problemów. Hmm masz zainstalowanego najnowszego DX-a ?

joathemastah
komentarz
komentarz

Tez instalowalem tego co na plycie - 9.0

Edit

Te sterowniki z plyty sa z 2005 roku, moze jednak warto zainstalowac nowsze ?

Lipton
komentarz
komentarz

To ściągnij jakieś od nvidii.

Gość
komentarz
komentarz
Te sterowniki z plyty sa z 2005 roku, moze jednak warto zainstalowac nowsze ?

napewno nie beda zle, CS to stara gra,

sciagnij sobie nowe www.nvidia.pl i nowego DX9c

joathemastah
komentarz
komentarz

Po zainstalowaniu nowych, niewielka poprawa ale to naprawde niewielka a DX zaraz zainstaluje. Jakies jeszcze propozycje, jakby to nie zadzialalo ?

Gość
komentarz
komentarz

moze po prostu serwery CS'a sa przeciazone...zobacz jak jest w innych grach

joathemastah
komentarz
komentarz

Mam wlasny cfg, ale to troche dziwne ze mam tyle samo fps na gf 6200 256 co na gf 2 mx 400 32... Powinienem czuc olbrzymia roznice w grze a prawda jest taka ze nie odczuwam zadnej :<...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.