x-kom hosting

karta graficzna agp do 200zł

SAJMONask
utworzono
utworzono

Witam :P Interesuje mnie wasza opinia jaką sprawdzoną , wartą uwagi (i za rozsądna cene -do 200zł w krytycznych porywach do 250 ) kartę graficzną zakupić do mojego PieCa bo sam raczej nie chce decydować o zakupie w ciemno by potem nie wtopić .Wiem tylko zeby unikać miedion-ów

9800XL ,wszystkich SE . Ktoś mi poradził by kupić GF 6600 czy warto ją zakupić jakie są wasze propozycje (podajcie jakieś wydajne karty pasujące do mojego sprzętu ) :

-płyta : PM266-823x (agp x4 max)

-procesor : Celeron 4a 2600mhz

-karta graf. : ati 9200se na wykończeniu (co do karty to podobno totalny syf)

-ram ddr aktualnie 512 (chciałem rozwinąć do 2gb ale chyba przystane na 1gb)

-zasilacz 300w codegen (wiem do wymiany :D)

Dadex
komentarz
komentarz

GeForce 7300 GT Sonic DDR3 - karta wydaje mi sie optymalna pod twój komp, tylko koniecznie bierz taką z DDR3.

SAJMONask
komentarz
komentarz

Dzieki :bigsmile: przynajmniej to mam z głowy jedyne co mi pozostało to wybór zasilacza , Wiesz może jaki zakupić (nie drogi)

bo mój to podobno jeden z najgorszych jak rownież i te :

Akyga, Codegen, ColorSit, Fever, Impet, Linkword, L&C = Logic, Megabajt, Mercury, Metropilis, Mustang, Platin Power, Powercomp, Q-tec, Rubikon, Ropla, Tracer ;

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.