x-kom hosting

Znowu to samo :/

fazuchi
utworzono
utworzono

Witam! Około 2 tygodni temu pisałem post na foru na temat wyłączania się komputera

odsyłam tu: http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=...mp;#entry543503

Problem w tym że pożyczyłem zasilacz od kolegi i znowu jest identyczna sytuacja :/ Nie mam już pojęcia od czego to może być... niewiem zasilacz który pożyczyłem ma 230 V, może jest za słaby..? prosze pomoc...

Ghost991
komentarz
komentarz
230 V

mocniejszego nie znajdziesz :D a ile ma Watt i jakiej firmy jest??

Możliwe ze mamy winowajce. To jest zasilacz. Na przyszłość nie polecam takich zasilaczy, może ci spalić komputer. Pożycz od kogoś markowy zasilacz(np. Mode Com MC (nie Feel), Cheiftiec, Forton) i zobacz czy problem będzie nadal występował. Jeśli nie będzie występował to zmień zasilacz na markowy. Polecam ModeCom MC 350W(trochę zapasu ci zostanie ). Ale nie kupuj po sprawdzeniu.

Wydaje mi się, że sprawa została wyjaśniona

fazuchi
komentarz
komentarz

Zasilacz który pożyczyłem to TRACER nie pisze ile watt, a sprawa niewiem czy została wyjaśniona przecież mówiłem że wymieniłem zasilacz na inny i sytuacja się powtarza.

Mag Magik
komentarz
komentarz

Tak, tylko Tracer wcale nie jest lepszy od feel'a :coto:

fazuchi
komentarz
komentarz

A może to karta graficzna... dziwi mnie to że komputer jako jednostka nie wyłącza się tylko znika obraz i monitor przechodzi jakby w stan czuwania... :/ ale calosc pracuje...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.