x-kom hosting

Problem Crysis Warhead

damor
utworzono
utworzono

witam. kupilem kompa w wrzesniu tego roku

e8400

p5e deluxe

2x2gb ocz reaper

sapphirre hd4870 zwykle

cm centurion 331

chieftec 650w

vistax64

i otoz podczas grania w crysisa warhead po ~0,5 h pojawiaja sie takie bajery:

stery do wszystkiego mam najnowsze\

W crysisa probowalem na ustawieniach 800x600 + low + 1024x768+medium + 1280x1024+high(nie ten najlepszy)

Od razu mowie ze crysis oryginalny

aha. podczas grania w inne gry jak far cry 2, potrafi sam wyjsc pod pretekstem ze sterownik przestal odpowiadac, a podczas gry w starsze tytuly po ~15 minutach na ekranie robia sie rozpikselowane prostokąty, dźwięk się zacina, i komp po 10 sekundach sie restartuje. reinstalowalem sterowniki, dalo to tyle ze mialem wiecej czasu na granie przed zacieciem xD

na poczatku podejrzewalem viste, ale crysis by sie na niej chyba tak nie psul?? ludzie ratunku!! komp na gwarancji, co ja mam robic??

@edit

Chciałbym jeszcze dodać, że na crysisiie i w czasie normalnej gry potrafi zaciac, zwlaszcza na save'ie

co robic?? reklamować kompa???

Bez_tytuĹu.jpg

post-22673-1229107934_thumb.jpg

gostek
komentarz
komentarz

grzeje sie, zrob fanfixa- w catalystach zwieksz % wentylka...

damor
komentarz
komentarz

tylko że jak grałem na włączonym na wentylatorze 100% też się tak zacinało

i jeszcze jedno, karta przy wysokich obrotach chodzi mi bardzo głosńo

czy oplaca sie chlodzenie wymieniać??

jeśli tak, to na jakie??

i czy nie bedzie tak, że jak ustawie na stale na np 65 % to sie schrzani mi karta szybciej??

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.