x-kom hosting

Problem z instalacją Sound Forge

flapo
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Mam problem, który zżera mi nerwy od 3 dni. Ściągnąłem program (najpierw z download.net pozniej ze strony producenta) do obróbki dźwieku,efektów, i montowania wokalu itp -Sound Forge. Ściągnęła się instalka. Odrazu po kliknieciu wyskakuje mi komunikat (z żoltym trójkącikiem z wykrzyknikiem w środku)

KOMUNIKAT : "Unable to write to the temp directory in C:\ Documents and Settings\User\Ustawienia lokalne\Temp\. Check that you have write access to this directory."

Po czym ściągam drugi program podobny do poprzedniego Sony Vegas i problem sie powtarza ...;(

Proszę o pomoc to dla mnie bardzo ważne.

Pytalem wielu ludzi w ciagu tych ostatnich 3 dni, aż wreszcie napisałem tutaj bo mam nadzieje ze mi pomozecie. Jak ktoś chce mi pomóc indywidualnie niech sie odezwie na gg.

PROSZĘ O POMOC JAK NAJSZYBCIEJ z dobrym wytlumaczeniem

a i ps. Ściągnąłem Fromeworka też nie pomogło ;/

załanczam screena zaznaczone pliki to te dwa programy instalki i komunikat po kliknieciu w ktorys z nich

ScreenShot057.bmp

ScreenShot057.bmp

Edytowane przez GoBi
Zmiana nazwy tematu // gobi

siasin
komentarz
komentarz

a spróbuj przekopiować instalator do innej lokalizacji np na dysk D :)

flapo
komentarz
komentarz

Nic nie dało... ;/

win95.cih
komentarz
komentarz

Uruchom aplikacje jako admin:

Prawym na aplikacji - Uruchom jako

GoBi
komentarz
komentarz

Musisz się zalogować na konto administratora i to zrobić.

"Unable to write to the temp directory in C:\ Documents and Settings\User\Ustawienia lokalne\Temp\. Check that you have write access to this directory."

Mniej więcej w tłumaczeniu: nie zdolny aby zapisać to w ............ Sprawdź czy masz dostęp zapisu,w dyrektywie ( w ustawieniach )

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.