x-kom hosting

Procesor do ok. 600 zł

raider755
utworzono
utworzono

Witam.Chciałbym sie dowiedzieć jaki wybrać procesor w cenie ok.600zł.Ma on służyć głownie do gier.Moja konfiguracja:

Płyta Główna:ASUS M2V-MX (DO WYMIANY)

Procesor: Athlon 64 3800+ X2 EE (DO WYMIANY)

Ram: Geil 2x1GB 800Mhz

Karta graficzna:Twintech 9600 GT XT 512

Zasilacz:Chieftec 400 W

Przy okazji chciałbym odrazu się dowiedzieć jaka płyta główna była by najodpowiedniejsza do nowego procesora.Płyta za ok.300zł.Z góry dzięki .

swirek
komentarz
komentarz
Witam.Chciałbym sie dowiedzieć jaki wybrać procesor w cenie ok.600zł.Ma on służyć głownie do gier.Moja konfiguracja:

Płyta Główna:ASUS M2V-MX (DO WYMIANY)

Procesor: Athlon 64 3800+ X2 EE (DO WYMIANY)

Płyta za ok.300zł.Z góry dzięki .
Procek: Intel Core 2 Duo E8400 3,00GHz

Plyta: MSI P35 NEO2-FR

raider755
komentarz
komentarz

Jeszcze mam pytanko co do mojego zasilacza.A konkretnie chodzi o to czy mój zasilacz wytrzyma jeśli bym podkręcał c2d 8400 i czy ta płyta główna która podałeś jest dobra w OC?

swirek
komentarz
komentarz
A konkretnie chodzi o to czy mój zasilacz wytrzyma jeśli bym podkręcał c2d 8400 i czy ta płyta główna która podałeś jest dobra w OC?
Tak i tak.

Ale... Jesli mozesz dolozyc, a chcesz lepsze OC to moze byc np Asus P5K PRO lub DFI BLOOD IRON P35-T2RL. Ale w cenie 300 zl to ta MSI jest bardzo dobra :)

Haufos
komentarz
komentarz

Ja też mam pytanko co do e8400, a nie chciałem tworzyć nowego tematu:

czy moja płytka główna go pociągnie?

swirek
komentarz
komentarz
Ja też mam pytanko co do e8400, a nie chciałem tworzyć nowego tematu:
Ech... Lepiej sie wcinac komus w temat co?
czy moja płytka główna go pociągnie?

Płyta główna ---> ASUS P5VD2-MX

Nie.

Maksymalnie mozna dam dac Core 2 Duo E6700 (2.66GHz,1066FSB,L2:4MB,rev.B2) od BIOSu 0501

Gość
komentarz
komentarz

DFI bedzie bardzo dobra do OC tak jak i Asus i podejrzewam ze na MSI tez zlych osiagow by nie bylo, wiec jesli masz 300zl na plyte to bierz MSI

raider755
komentarz
komentarz

Mój kumpel mi doradził zebym sie na dzien dzisiejszy wstrzymal z kupnem e8400, poniewaz w swieta sa drozsze o jakies 100-200zl i z tego co widzialem rzeczywiscie wczesniej kosztowaly ok.500 zl.Czy warto czekac az stanieja i czy ktos wie kiedy moze cena wrocic do normy?Czy plyty glowne tez moga staniec po swietach?Z gory dzieki za odp.

Haufos
komentarz
komentarz (edytowane)
Mój kumpel mi doradził zebym sie na dzien dzisiejszy wstrzymal z kupnem e8400, poniewaz w swieta sa drozsze o jakies 100-200zl i z tego co widzialem rzeczywiscie wczesniej kosztowaly ok.500 zl.Czy warto czekac az stanieja i czy ktos wie kiedy moze cena wrocic do normy?Czy plyty glowne tez moga staniec po swietach?Z gory dzieki za odp.

Jeśli będą spadki to niewielkie, wzrosty zawsze były na święta ale tym razem nie są zbytnio spowodowane producentami tylko kryzysem, choć np. cena Raków nie bardzo na tym ucierpiała

I pytanko, czy na tej płytce MSI którą podał Świrek da się podkręcić e8400 do 3.8GHz?

//naruszenie punktu 2 i 3 z regulaminu dzialu

//10% warn

//swirek

raider755
komentarz
komentarz

Jednak narazie postanowilem ze kupie proca i plyte glowna dopiero po swietach, poniewaz cena moze zmalec a do tego uzbiera sie troche wiecej pieniedzy i moze pomysli sie nad czyms lepszym.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.