x-kom hosting

jaka graficzna lepsza?

rafioza102
utworzono
utworzono

czesc,

Nie wiem co mam kupic mam do dyspozycji 300~350 zł

zastanawiam sie miedzy tymi kartami

Radeon 4670 Saphire

GF9500

GF9600

Wszystkie to 512 ddr3

Która jest najlepsza(wiem ze 9600 ale cenowo to jest duza róznica a wydalnosciowo niezbyt.) patrylem testy to 4670 wypada bardzo dobrze i myslicie ze pójdzie na niej GTA 4? kolega mówił ze Radeony często nie obsługuja róznh gier więc nie wiem

Mag Magik
komentarz
komentarz

najlepsza będzie 96GT od MSI

djmakus
komentarz
komentarz

poszukaj też Radeona 3870. jest porównywalny do tego 9600GT

BlackRaven
komentarz
komentarz

O 9500 zapomnij, karta zupełnie nieopłacalna. Wybieraj między 9600GT a R 4670. Napisz jeszcze jaki masz procesor i zasilacz.

rafioza102
komentarz
komentarz

Procesor mam do niczego

Amd Athlon 64 3200+

a zasilacz to tracer 230V

BlackRaven
komentarz
komentarz

Sprawdź moc zasilacza (wyrażana w Watach, nie Voltach). Tak czy inaczej jest do wymiany, gdyż tracer nie jest dobrym zasilaczem. Procesor też za słaby do tych kart (nie będą w pełni wykorzystywane).

rafioza102
komentarz
komentarz

dobra ale mi chodzi zeby wogóle poszlo na zasilaczu ale z tego co słyszalem to 4670 ma bardzo maly pobór mocy więc powinno pójsc.

Ale czy na radeonie pójdą nowe gry tj Crysis czy GTA4?bo słyszalem ze często nie obsługują

elvis321
komentarz
komentarz
Procesor mam do niczego

Amd Athlon 64 3200+

a zasilacz to tracer 230V

WYMIEŃ ZASILACZ !!!! On może doprowadzić do spalenia płyty!!! 230V to zasilanie jakie musi mieć.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.