x-kom hosting

rodzaj gpu w sli

Grzepek
utworzono
utworzono

Mam kartę grafiki 8800 GTS 640MB gigabyte i chcę kupić drugą do sli. moje pytanie brzmi: czy druga karta musi być identyczna czy wystarczy że będzie miała taki sam procek graficzny?

n31T
komentarz
komentarz

Musi być taka sama.

JackassJGC
komentarz
komentarz

Ale nie rób SLI:)

Sprzedają tą i dołóż kasę.

SLI jest nieopłacalne, a skok wydajności to jakieś maksymalnie 180%, a czasem nic nie daje druga karta.

Akahan
komentarz
komentarz

Po za tym te karty to stary proces, grzałki i bardzo dużo prądu biorą, trzeba by niezłego zasilacza i dosyć dobrego procka... Lepiej sprzedać i kupić jakąś nowszą kartę.

Grzepek
komentarz
komentarz
niezłego zasilacza i dosyć dobrego procka

Zasilacz mam Hiper 730W a procka Intel Core 2 Quad Q9450

Lepiej sprzedać i kupić jakąś nowszą kartę.

Dobra była by GTX280 1GB?

cod3r
komentarz
komentarz

SLI daje ci 10 - 14 fps wiecej ale za to kazda nowa gra gładko pójdzie ;)

Akahan
komentarz
komentarz
Dobra była by GTX280 1GB?

Jak masz kasę, ale do GTX 280 przynajmniej 3,6GHz procek musi być podkręcony, a najlepiej jeszcze więcej ;)

DjValentino szczególnie przy tym procku, musiałby czy to do SLI, czy GTX 280 zrobić oc, ale lepiej i tak brać GTX280, który powinien być i tak szybszy od tego całego SLI...

JackassJGC
komentarz
komentarz

Jaki masz procek??

Ja bym sprzedał i kupił hd4870:)

Zamiast pakować takie dwa cieniasy do budy:P Choć karta nie jest zła to takie rozwiązanie wydaje mi się lepsze.

Grzepek
komentarz
komentarz

to jaką kartę polecacie do mojego procka?

PS.

A może podkręcić tą?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.