x-kom hosting

Drukowanie w sieci !problem!

Nosfer
utworzono
utworzono

Wiec tak pod głowny komputer mam podpietą drukarke (zainstalowany win XP)

2 pozostałe kompy

jeden z win xp (drukuje normalnie poprzez otoczenie sieciowe)

drógi z win me (nie drukuje wyskakuje bład)

to jest screen z wyskakujacym błedem

http://www.imghosting.us/images/27759problem.jpg

na głownym komputerze nie nie podawałem zadnego hasła do drukowania w sieci.

wydaje mi sie ze win me potrzebuje jakiejs łatki by mógł drukowac z komputera z win xp.

prosze o szybka odpowiedz. :/ :/ :/ :( :niewiedza:

acallk
komentarz
komentarz

98 to przestażały system więc będą zawsze problemy

Nosfer
komentarz
komentarz

ale jak naprawic ten bład?

acallk
komentarz
komentarz

może zainstaluj stery do drukarki na tym drugim , niewiem jak jest linux i windows i drukarke się przez SMB udostępnia to na XP trzeba sterownik zaintslować do drukarek , niewiem jak jest tutaj

Nosfer
komentarz
komentarz

niiestety nic nie pomogło zainstalowałem sterowniki ale kicha :/ masz jeszcze jakis sposob?

acallk
komentarz
komentarz

jak masz originalne stery HP to tam masz opcje jak podłączona jest drukarka ( w zawanoswanej instalacji) i tam wybierz że przez sieć i zamapuj , a jak nie to sprubuj podłączyć drukarke do kompa z win98 i wtedy instaluj stery ale to raczej nic nieda ...

Ps.model drukarki podaj

Nosfer
komentarz
komentarz

HP laserjet 6p/6mp (tylko jest mały problem bo drukarka musi byc załaczona pod tamten komputer gdzie stoi XP) wgrywałem oryginalne stery do hp. nadal nie rozwiazało problemu :/

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.