x-kom hosting

Dysk Zewnętrzny

Don Corleon
utworzono
utworzono

Witam, mam około 200zł do wydania na dysk przenośny.Nie wiem czy szukać dysku na allegro, czy bardziej się opłaci w sklepie. Nie wiem czym się kierować przy wyborze dysku. <_< Prosiłbym o jakieś porady :unsure:

Weacky
komentarz
komentarz

wolisz dysk 2,5" czy 3,5"?

jedrek_1
komentarz
komentarz

Ja bym się podłaczył do tematu.

Jakie sa właściwie roznice miedzy 2,5 a 3,5" (ktorys bedzie szybszy, albo cichszy)? Który rodzaj spisze sie lepej w roli dysku przenosnego?

seba115
komentarz
komentarz

jedrek jedyna różnica to rozmiar ;)

zeniTh
komentarz
komentarz

wiecie poradzę Wam coś ... jeśli chcecie kupić przenośny dysk np. do laptopa to bierzcie tylko i wyłącznie 2,5"

sam mam 3,5" ale to tylko i wyłącznie dla tego, że brat kupił 1TB do kompa i 320 mi dał, dokupiłem do niego obudowę i służy mi jako przenośny ...

no ale jest to mimo wszystko duży dysk i poza tym mam zasilanie do niego dodatkowe ( nie przez USB ) ciężka sprawa ... tyle tych kabli

sam się zastanawiam czy nie sprzedać tego dysku razem z obudową i nie kupić jakiegoś 2,5" zasilanego tylko przez USB ...

brat dziś dostał taki dysk od kolegi, żeby mu przegrać jakieś pliki ... i jak to zobaczyłem to od razu mi się spodobał, za samą lekkość, poręczność i mobilność :)

chociaż jest trochę wolny bo to już jakiś starszy dysk 40GB ... ale myślę, że te nowsze są trochę szybsze :)

to tyle co chciałem powiedzieć :)

pozdro

Don Corleon
komentarz
komentarz

Moglibyście polecić jakieś konkretne firmy lub modele? Bo w Media Markt widziałem dużą rozpiętość cen i nie chciałbym trafić na coś co nawali.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.