x-kom hosting

problemy z konwersją do PDF

stritfajter
utworzono
utworzono

Mam problem z konwersją plików z worda do pdf, chodzi mianowicie o to że logo firmy składa się z dwóch czcionek które ściągnąłem z netu, przy konwersji na moim komputerze wszystko wygląda ok, natomiast na innych komputerach jest inna czcionka(systemowa), teraz mam pytanie czy da się jakoś zrobić aby na innych komputerach była czcionka prawidłowa, czy są programy które oferują odpowiednio do tego przypadku konwersją lub co trzeba by było zrobić z czcionkami. W programie nitroPDF po kliknięciu na document properties i zakładkę font mam wyszczególnione czcionki przy niektórych jest podwójne T a przy niektórych (alfa), spotkałem się z plikami gdzie nie były wyszczególnione czcionki tylko jeden znaczek (alfa) w którym się wszystko zawierało.

mariolosek
komentarz
komentarz

Spróbuj aplikacji CutePDF

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.