x-kom hosting

Kopia oryginalnej płyty

max_farenthide_1993
utworzono
utworzono

Witam :)

Niedawno kupiłem sobie GTA Vice City z Kolekcji Klasyki.

Do grania potrzeba płyty w napędzie, a ja wolałbym nie używać oryginalnej.

Zrobiłem kopie, ale zawsze coś wyskakuje - nie chce uruchomić z kopii płyty.

Można jakoś grać na tej kopii?

Płyta ma jakieś zabezpieczenia SecuROM.

Słyszałem jeszcze że coś może w menedżerze urządzen trzeba robić, ale dokładnie nie wiem.

Prosze o pomoc!

antos
komentarz
komentarz

A jakiego programu używałeś do przegrania tej płytki? W menadżerze urządzeń nie da się tego ustawić za to można nagrać tą płytkę omijając te zabezpieczenie (np alkoholem, clonem i innymi) można też sobie stworzyć obraz tej płytki i uruchamiać go przy pomocy deamon tools.

Kropacz
komentarz
komentarz

Polecam Clone DVD. Kiedys przegrywałem H4 + dodatki (niestety ponad 2 godziny, slaba nagrywarka) ale sie udalo ! Dodam ze orginał :]

max_farenthide_1993
komentarz
komentarz

znaczy sie ja najpierw zrObiłem Obraz tej płyty i myślałem że z dyskU UrUchOmie sObie przed DEAMONa. Ale nic z tegO. Dopiero potem nagrałem to na płyte chyba Alcoholem 120%... ale dość sie to nagrało... ale zawsze wyskakuje zabezpieczenie...

chyba że trzeba tą płyte skopiować alcoholem, bo ja zrobiłem obraz alcoholem, a jak wtedy poprosiło o płyte to dałem anuluj. Dopiero później obraz nagrałem na płyte... ;p

Sean
komentarz
komentarz

Trochę cię nie rozumię ale tak bywa :D ... zrób obraz płyty, następnie zamontuj go w napędzie wirtualnym i zobacz czy możesz grać ... po drugie nie wiem czy czasem crack nie będzie potrzebny ... ale tutaj nie szukaj ;] pozdrawiam

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.