x-kom hosting

Jaka karta graficzna? (500-600zł)

malineQ
utworzono
utworzono

Witam. Przyszedł czas wymiany karty graficznej na nowszą i lepszą. Konfiguracja kompa:

Intel C2D E6420 2.13GHZ

Gigabyte GA-P35-S3

2x1GB RAM 800MHz Kingston

Palit GeForce 8600GT 256MB

Modecom FEEL III 400ATX (400W)

monitor: Samsung SyncMaster 2232bw 22"(pracuję na rozdzielczości 1680x1050)

Jaką kartę graficzną polecicie mi do tej konfiguracji max. do 600zł? Nie będę bawił się w OC procka bo nie potrafię i nie będę bawił się w wymianę zasilacza :P to takie info. Gdy będę wymieniał grafike to dodam jeszcze 2GB ramu także będzie razem 4GB. Dlaczego chcę wymienić grafikę? gry mają coraz większe wymagania także karta musi mieć co najmniej 512MB pamięci ;)... jak doradzicie mi czy radeon czy geforce to napiszcie jeszcze od jakiego producenta najlepiej brać ;) pozdrawiam

Kropacz
komentarz
komentarz

Palit HD 4850 Sonic

malineQ
komentarz
komentarz

dzięki ;) czekam na kolejne propozycje... powiedzcie czy opłaca się brać z 512MB czy 1GB pamięci?

kozman
komentarz
komentarz
Nie będę bawił się w OC procka bo nie potrafię i nie będę bawił się w wymianę zasilacza :P to takie info.

Po pierwsze, bez OC, to co najwyżej 9600GT

po drugie, bez zmiany zasilacza nie ma zmiany grafiki!

Chyba że chcesz narazić sprzęt na zniszczenie.

Poszukaj 9600gt i zasilacza Chieftec 400.

Spokojnie zmiescisz się w tej cenie.

Innego wyjścia NIE MA.

@down, kolejny co poleca taką kartę, do procka bez OC i do Feela...

bartiii94
komentarz
komentarz

TwinTech GeForce 9800GTX+

Na twoj monitor 512mb powinno starczyc.

Edit: Sorry nie doczytalem do konca pierwszego postu i kolega ma racje bez OC to bedzie cienko masz za salby procesor i nie oplaca sie kupic super karty ktora bedzie przez niego spowalniana

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.