x-kom hosting

Raw nie do sformatowania

jojo86pl
utworzono
utworzono

Pewnie juz temat był poruszany i widziałem nawet lekarstwo na ten problem ale u mnie jest widocznie bardziej skomplikowany :

opis :

1.Partycja D(nie była systemowa) - zajmująca 65 giga , w jakiś sposób zamieniła swój system plików na RAW

- nie chce odzyskać danych z tego dysku, jedynie chce odzyskać wolna przestrzeń i możliwość korzystania z tych gigabajtów

- wyskakuje info dysku nie można otworzyć musisz go sformatować ... oczywiście nie da się go sformatować, występuje w trakcie formatu błąd

2. Rzecz się dzieje na laptopie

- na nim pierwotnie istniała vista , której udało mi się pozbyć

- nie można normalnie zainstalować nowego Windowsa , utworzyć nowych partycji itp ponieważ nie wykrywa żadnego dysku podobnie w momencie próby użycia komendy fixboot d

ogólnie poruszyłem 2 problemy tego RAW i samego odczytywania dysku przy włożeniu Windowsa

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.