x-kom hosting

N80 - opinie

localh0st
utworzono
utworzono

Witajcie.

Chciałem się zapytać osób które miały/mają ten telefon, jakie macie wrażenia po użytkowaniu go? Jakie ma wady i zalety?

Mam zamiar na święta wymienić swoją obecną N6630 na coś nowocześniejszego.

Dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam.

n31T
komentarz
komentarz

Mało ramu, słaby procesor, jak dla mnie dziwna rozdzielczość ekranu, stosunkowo słaby aparat, po krótkim okresie użytkowania luzy na sliderze. Na ogół nie polecam tego telefonu. Jeśli chcesz coś taniego ze sliderem i symbianem to n95, lub bez slidera, ale droższa i lepsza n82.

qba007
komentarz
komentarz

Nie ma sensu kupować N80.To słaby telefon. Kup N82- pocelam bo sam mam lub poczekaj aż N85 zleci z ceny.

Gość
komentarz
komentarz

A ile chcesz wydać na komę?

adrian0001
komentarz
komentarz

Mój kuzyn miał Nokie N80 i po miesiącu musiał ją sprzedać bo mu się po pierwsze sypała a po drugie system się co chwile wieszał.

n31T
komentarz
komentarz
Mój kuzyn miał Nokie N80 i po miesiącu musiał ją sprzedać bo mu się po pierwsze sypała a po drugie system się co chwile wieszał.

Wieszanie systemu powoduje źle wgrany soft, po updacie softa jest wszystko ok.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.