x-kom hosting

Karta Graficzna

Gość
utworzono
utworzono

Witam, mam dosyc stary komputer ;P po nowym roku kupuje nowy - ale to nie oto chodzi.

Otóż, mam możliwość za darmo zaopatrzyć się w Radeona 9200 128MB

A tymczasowo mam GF MX440 64MB

Wiem że obie karty nie są za dobre, ale chcialbym sie zapytac czy oplaca się wymieniać.

Nie wahał bym się gdyby Radeon nie mial szyny 64-bitowej ;//

Proszę o szybkie odpowiedzi... ;)

Pozdrawiam ;)

vaxtor
komentarz
komentarz

Ja bym poczekal na nowy komputer ten radeon i tak cię nie zbawi

Gość
komentarz
komentarz

Jestem w podobnej sytuacji co ty bo tez mam tego GeForca, bez sensu kupowac grafike.

Gość
komentarz
komentarz

jesli za free tego Radka to bierz, on jest lepszy od GF 4 nawet z 64bitowa szyna

Gość
komentarz
komentarz

acha ale na 100% bo mowie za darmo mam okazje ;)

Gość
komentarz
komentarz

tak jest lepszy od tego MMX'a hehe tam juz sobie pograsz w NFS Underground z rozmyciem :D hehe stare czasy mi sie przypominaja :)

Gość
komentarz
komentarz

no a w FIFE 07 na medium 800x600 pogram na tym radku?

bo wujek mi moze dac taką karte... ma jeszcze on przy swoim kompie saphire gf 5500fx, on nie gra w gry a wiec jestem w toku wysepienia tego GeForca od niego, a jak mowie Radka bd mial na 100% ;)

Gość
komentarz
komentarz

FX 5500 jest lepszy od tego Radka, ten Radek jest przyblizony wydjanoscia do FX 5200

w fife 09 na low 800x600 powinienes nawet pograc :) pod FX'em

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.